کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تعهد به وزارت بهداشت مانع جذب متقاضیان در هیات علمی دانشگاه آزاد

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد گفت: ادامه روند تعهد متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد مانع از جذب متقاضیانی می‌شود که باید تا اردیبهشت ماه به واحدها معرفی شوند.

سیدعلی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به این که ظرفیت پذیرش و جذب علوم پزشکی ۸۰۰ نفر است، بیان کرد: درحال حاضر حدود ۲۶۰ نفر جذب هیات علمی علوم پزشکی شده‌اند.
وی با تأکید بر این که متقاضیان هیات علمی باید در فراخوان جذب شرکت نمایند، به مشکلات بروز یافته در روند جذب هیات علمی اشاره کرد و افزود: متاسفانه بسیاری از متقاضیان همچنان متعهد خدمت رسانی در وزارت بهداشت هستند و تا زمانی که این تعهدات را پشت سر نگذارند، نمی‌توانند در هیئت علمی علوم پزشکی جذب شوند.
ابطحی تاکید کرد: کلیه متقاضیان جذب هیأت علمی تا اردیبهشت ماه سال جاری به واحدهای پزشکی معرفی خواهند شد.
وی با اذعان به این که نیاز واحد علوم پزشکی آزاد بیشتر بر محققین معطوف شده است، گفت: در حال حاضر افراد متقاضی که تعهدی به وزارت بهداشت ندارند، جذب شده‌اند که بیشتر در حوزه پرستاری و روان شناسی هستند.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: طبق بخش‌نامه ابلاغ شده از ریاست دانشگاه داوطلبان به محض ثبت نام در سامانه جذب می‌توانند به مدت یک سال به طور قراردادی مشغول به همکاری شوند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تعهد به وزارت بهداشت مانع جذب متقاضیان در هیات علمی دانشگاه آزاد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.