کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تغییر وضعیت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد پس از تأیید صلاحیت نهایی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: پس از تأیید صلاحیت اعضای هیات علمی، تعدادی از این افراد تبدیل به وضعیت استخدامی می‌شوند.

دکتر فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص نحوه تأیید صلاحیت اعضای هیات علمی دانشگاه گفت: تأیید صلاحیت اعضای هیات علمی در گذشته بر عهده وزارت علوم بود، اما بر اساس توافق نامه‌ای که بین دانشگاه آزاد و وزارت علوم ایجاد شد. این امر به طور کامل به خود دانشگاه و محققین وگذار شد.
وی ادامه داد: در پی واگذاری این اختیار محققین باید تحقیقات محلی و … خود را تکمیل نمایند تا بر اساس آن بتوانیم پرونده مربوط را به وزارت علوم ارسال نماییم.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد تصریح کرد: در حال حاضر این تحقیقات (پیگیری تأیید صلاحیت اعضای هیات علمی) در حال انجام است و به صورت مداوم برای کسانی که در فرآیند جذب شرکت کرده‌اند ادامه دارد.
حسین زاده لطفی در خصوص وضعیت اعضای هیات علمی پس از تأیید صلاحیت گفت: تعدادی از این افراد تبدیل به وضعیت استخدامی می‌شوند، به این صورت که برخی از پیمانی به آزمایشی و آزمایشی به قطعی تغییر وضعیت داده خواهند شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تغییر وضعیت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد پس از تأیید صلاحیت نهایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.