خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب ۷۰ درصدی فارغ التحصیلان در دانشگاه آزاد

جذب ۷۰ درصدی فارغ التحصیلان در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی و اصلاح شاخص هرم هیات علمی توانسته ۶۰ تا ۷۰ درصد فارغ التحصیلان دکترای دیگر دانشگاهها را به عنوان استاد جذب کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید میرزاده در بیست و یکمین جلسه هیات های امنای استانی سیستان و بلوچستان گفت: بخشی از عقب ماندگی های پژوهشی و فناورانه کشور به دلیل اعمال تحریم ها بود که امیدواریم با رفع تحریم ها شاهد شکوفایی کشور در زمینه های علمی و پژوهشی باشیم، اکنون بستر لازم برای سرعت بخشیدن به شتاب علمی کشور فراهم شده است.

وی با اشاره به تفویض اختیار به هیات های امنای استانی در دانشگاه آزاد افزود: قطعا اگر دانشگاهی با چنین وسعتی می خواست تمامی کارها و برنامه ریزی ها را در مرکز انجام دهد، نه تنها جنبه دستوری پیدا می کرد بلکه بهره وری مدنظر نیز محقق نمی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: خوشبختانه با همفکری اعضای هیات های امنای استانی، ریشه مشکلات و راه های آبادانی واحدهای این دانشگاه در تمامی استان ها تعیین شده و برای آن برنامه ریزی می شود.

میرزاده خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد با توسعه تحصیلات تکمیلی توانسته شرایط ادامه تحصیل را در تمامی استانها برای علاقمندان فراهم و بومی گزینی کند. آمارها حاکی از آن است که بسیاری از ناهنجاری جامعه به دلیل عزیمت جوانان به شهرهای بزرگ رخ می دهد که اجرای بومی گزینی این ناهنجاری ها را کاهش می دهند.

همچنین ببینید

برگزاری آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد تا نیمه اول دی‌ ماه

آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی تا نیمه اول دی‌ماه برگزار خواهد شد، نمره …

یک دیدگاه

  1. ۷۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر را جذب می نمایید اما فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد را جذب نمی نمایید. این دیگر چه روشی است؟؟؟؟!!!!!! لطفا ابتدا فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه آزاد را جذب نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *