کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب فقط ۱۰ درصد ایثارگران به عنوان هیات علمی

تعیین شرایط سنی جذب هیات‌ علمی

در جلسه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عنوان شد که فقط ۱۰ درصد ایثارگران متقاضی جذب، در طول مدت اجرای برنامه به عنوان هیات علمی جذب شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ۱۶۷ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست محمد علی کی نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه نماینده بنیاد شهید و ایثارگران گفت: با توجه به حکم بند «ز» ماده «۴۴» قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور،  فقط ۱۰ درصد ایثارگران متقاضی جذب، در طول مدت اجرای برنامه به عنوان هیات علمی جذب شده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه سال ۹۴ سال پایانی اجرای این برنامه است؛ باید در این خصوص تدابیر لازم اتخاذ شود.

پس از سخنان نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای هیات عالی جذب مقرر کردند؛ کمیته‌ای متشکل از نماینده این بنیاد و نماینده هیات‌های مرکزی جذب وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به اضافه دبیر هیئت عالی جذب نسبت به جمع‌آوری آمار متقاضیان جذب مشمول بند «ز» ماده «۴۴» شامل رشته تحصیلی، توزیع جغرافیایی، تعداد و سالهایی که در فراخوان شرکت کرده‌اند، تهیه و نتایج حاصله برای پیگیری به هیئت عالی جذب و هیات‌های مرکزی جذب این دو وزارتخانه منعکس شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جذب فقط ۱۰ درصد ایثارگران به عنوان هیات علمی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.