کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعطای بورسیه بنیاد دانشگاه تهران به ۵۰۰ دانشجوی برگزیده دانشگاه

مدیرعامل بنیاد دانشگاه تهران از اعطای بورسیه این بنیاد به ۵۰۰ دانشجوی نخبه و برگزیده این دانشگاه خبر داد.

سید جواد ساداتی نژاد مدیر عامل بنیاد دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اهداف تأسیس بنیاد دانشگاه تهران برای جذب مشارکت‌های مردمی برای توسعه زیر ساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این دانشگاه و تاکید بر اهمیت حمایت از نخبگان و برگزیدگان علمی از برنامه‌ریزی و پیش بینی صورت گرفته در بنیاد دانشگاه تهران برای حمایت از نخبگان و برگزیدگان علمی دانشگاه تهران خبر داد.

وی گفت: رایزنی و تعامل لازم با مجموعه‌های خصوصی و مردمی برای تحقق اهداف بنیاد دانشگاه تهران مورد تاکید است و سرمایه‌گذاری و مشارکت برای حمایت از نخبگان و دانشجویان برگزیده علمی بهترین سرمایه گذاری برای آینده کشور و اقتدار علمی آن است.

ساداتی نژاد اعلام کرد: پیرو رایزنی و تعامل صورت گرفته، تفاهم نامه‌ای با بنیاد علمی، آموزشی قلم چی منعقد شده و این بنیاد بورسیه دانشجویان نخبه و برگزیده علمی دانشگاه تهران را برای مدت ۵ سال تقبل کرده و در هر سال تعداد ۵۰۰ دانشجو را مورد حمایت قرار داده و متعهد شده به مدت ۱۰ ماه به این نخبگان و دانشجویان برگزیدگان علمی دانشگاه تهران ماهانه مبلغ ۲ میلیون ریال اهدا کند.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعطای بورسیه بنیاد دانشگاه تهران به ۵۰۰ دانشجوی برگزیده دانشگاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.