کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از 5 دی

دومین فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۴، از ۵ دی ماه فعال می شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر حسین زاده لطفی، با ارائه آماری از فرآیند جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی از سال ۱۳۸۸ تاکنون تأکید کرد: براساس آمارها، جذب هیأت علمی در سال ۹۴ در دانشگاه آزاد اسلامی رشد خوبی در مقایسه با سالهای گذشته داشته است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که باید تا پایان سال جاری ۵هزار عضو هیأت علمی تمام وقت جذب دانشگاه آزاد اسلامی شوند، از روسای واحدهای استان خواست که در این مورد جدیت بیشتری به خرج دهند.

وی در ادامه با اشاره به زمان شروع فراخوان جذب هیأت علمی گفت: ثبت اعلام نیاز واحدها از ۳ تا ۱۳ آذرماه صورت می گیرد و بررسی اعلام نیاز واحدها توسط دبیرخانه هیأت اجرایی جذب استان مربوطه از تاریخ ۳ تا ۲۳ آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی در این خصوص ادامه داد: بررسی نهایی اعلام نیازها توسط مرکز امور هیأت علمی سازمان مرکزی دانشکاه از تاریخ ۳ آذرماه تا ۴ دی ماه انجام می شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی اعلام کرد: ثبت نام متقاضیان در سامانه فراخوان جذب هیأت علمی از تاریخ ۵ دی ماه امکانپذیر است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از ۵ دی”

  1. sonia گفت:

    با سلام لطفا نحوه پذیرش دانشجو به صورت بورسیه در دانشگاه ازاد را اعلام کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.