کانال تلگرم اخبار هیات علمی

محدودیت جذب فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در فراخوان جذب دانشگاه آزاد

جذب فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در اکثر رشته ها ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان جزئیاتی از فراخوان جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در این سامانه امکان تغییر اعلام نیازها پس از تأیید نهایی در سامانه، وجود ندارد. همچنین واحدهای جامع صرفاً می توانند به فارغ التحصیلان مقطع دکتری تخصصی به جز گروه معارف در فراخوان اعلام نیاز کنند. همچنین درج فراخوان برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد به استثنای گروه هنر، ممنوع است.

وی افزود: درخواست جذب برای دروس عمومی صرفاً رشته های ریاضی، تربیت بدنی و زبان انگلیسی باید مد نظر قرار گیرد و اعلام نیاز برای گروه معارف اسلامی، مطابق آمار اعلام شده از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است. همچنین واحدها و مراکز آموزشی پس از تأیید صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان در هیأت اجرایی جذب استان مربوطه، نسبت به صدور حکم کارگزینی پیمانی یکساله اقدام کنند.

حسین زاده لطفی درخصوص متقاضیان کروه معارف اسلامی برای جذب هیأت علمی گفت: هیأت های اجرایی جذب موظفند توانایی علمی و عمومی متقاضیان را از معاونت استادان دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها استعلام کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “محدودیت جذب فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در فراخوان جذب دانشگاه آزاد”

  1. میثم گفت:

    والا برای هنر با ارشد پارسال شرکت کردم و از جهت رزومه در حد عالی هستم اما اصلا دعوت به مصاحبمم نکردن تا امروز.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.