کانال تلگرم اخبار هیات علمی

الزام واحدهای دانشگاه آزاد به بورسیه متقاضیان در فراخوان جذب

عیدی 97 کارکنان و هیات علمی دانشگاه ازاد

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در صورت موافقت شورای مرکزی موظف به بورسیه متقاضیان هستند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در صحبت های خود در رابطه با دومین فراخوان جذب هیأت علمی سال ۹۴، با بیان این که هیأت های اجرایی جذب استانها باید نسبت به دعوت از تمامی متقاضیان جذب و بورس که حائز شرایط هستند، اقدام کنند، گفت: در صورت موافقت شورای مرکزی جذب و بورس دانشگاه، واحدها ملزم به استخدام یا بورسیه متقاضیان هستند.

دکتر حسین زاده لطفی با اشاره به توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: درایت رئیس دانشگاه باعث شده تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی توسعه یابد و رشته محل های زیادی در مقاطع تحصیلات تکمیلی اضافه شود که جای قدردانی و سپاس فراوان دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “الزام واحدهای دانشگاه آزاد به بورسیه متقاضیان در فراخوان جذب”

  1. سارا گفت:

    من فراخوان قبلی شرکت کردم خرداد هم مدارکمو بردم هنوز هیچ خبری نیست. تعیین تکلیفی اصلا نمیشه هیچ اطلاعی نمیدن که در چه مرحله ی هست و اصلا جذب میکنن/کردن یا خواهند کرد!

  2. لی لی گفت:

    ببخشید من دانشجوی ترم اول دکترا هستم. چطور و کجا باید درخواست بدم برای جذب؟ یا بورسیه شدن؟ اصلا الان دانشگاهها بورس میکنن یا خیر؟ من هم در دوره کارشناسی رتبه برتر بودم و هم در دوره ارشد. رزومه خوبی هم دارم. جز استعداد درخشان دانشگاه بودم. ایا اینها تاثیری داره یا خیر؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.