کانال تلگرم اخبار هیات علمی

منصوب شدن میثم عظیمی به عنوان سرپرست معاونت مرکز جذب وزارت علوم

محسن ضرغام معاون مرکز جذب وزارت علوم برکنار و میثم عظیمی به عنوان سرپرست این معاونت جایگزین وی شد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، محسن ضرغام معاون مرکز جذب وزارت علوم روز گذشته برکنار و میثم عظیمی به عنوان سرپرست این معاونت جایگزین شد.

بنا بر شنیده‌ها، فردی که به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب وزارت علوم منصوب شده است از فارغ‌التحصیلانی است که خدمت وظیفه خود را در قالب طرح سربازی در هیات علمی می‌گذراند.

ضرغام در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، ضمن تأیید خبر برکناری خود، گفت:‌برکناری من طبق توافق صورت گرفته و عزلی در کار نبوده است.

وی در رابطه با وضعیت جانشین خود در این مرکز تأکید کرد: بعید می‌دانم که سرپرست جدید از دانشجویان طرح سربازی باشد ولی اگر کسی که به عنوان سرپرست انتخاب می‌شود چنین شرایطی را داشته باشد کار غیرقانونی صورت گرفته است.

لازم به ذکر است محسن ضرغام در دولت گذشته به عنوان مدیر کل گزینش وزارت علوم و همچنین معاون مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه فعالیت داشته و در دولت جدید بنا بر خواسته مسئولان به عنوان معاون مرکز جذب منصوب شده بود.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “منصوب شدن میثم عظیمی به عنوان سرپرست معاونت مرکز جذب وزارت علوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.