کانال تلگرم اخبار هیات علمی

امتیاز برای مدت حضور متقاضیان جذب هیأت علمی در بخش صنعت

هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در جلسه ۱۶۳ خود مقرر کرد مدت حضور متقاضیان عضویت در هیئت علمی در بخش صنعت، به عنوان امتیاز تلقی شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در ابتدای جلسه این هیئت، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص اجرای بخش اول طرح توانمندسازی و دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، گزارش خود را ارائه کرد.

پس از ارائه این گزارش و بحث و بررسی اعضاء، هیئت عالی جذب مقرر کرد گزارش آماری اعضای هیئت علمی شرکت کننده در بخش اول طرح توانمند سازی از سال ۸۷ تا کنون توسط وزارت بهداشت به این هیئت ارائه شود.

در ادامه جلسه گزارش اجرای طرح ضیافت اندیشه که در سال جاری توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شده است، ارائه شد.

سپس در جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، مقرر شد مدت حضور متقاضیان عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در بخش صنعت در ارزیابی نهایی به عنوان امتیاز مد نظر قرار گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امتیاز برای مدت حضور متقاضیان جذب هیأت علمی در بخش صنعت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.