کانال تلگرم اخبار هیات علمی

دانشگاه آزاد به دنبال کسب استانداردهای هیأت علمی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی پس از مقرر نمودن بخشنامه جذب هیات علمی گفت: اگر واحدها تا آخر آبان ماه حداقل استانداردهای هیأت علمی را به دست نیاورند، در آن رشته محل حق جذب دانشجو را نخواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر میرزاده در ابتدای جلسه با اشاره به سفرهای استانی و برگزاری جلسات پایش امور استان ها گفت: این که در این سفرها و به ویژه در مواجه با اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان سیاست ها و راهبردها به طور کامل تبیین می شود، قطعاً در آینده ثمربخش خواهد بود.

میرزاده درخصوص جذب هیأت علمی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر واحدها تا آخر آبان ماه حداقل استانداردهای هیأت علمی را به دست نیاورند، در آن رشته محل حق جذب دانشجو را نخواهند داشت.

همچنین مقرر شد بخشنامه مربوط به حق جذب اعضای هیأت علمی، به شورای مرآت ارسال و نظرات جمع آوری شود.

در ادامه موضوع قطع همکاری با اعضای هیأت علمی آزاده و ایثارگر مطرح و مقرر شد در کمیسیون شماره ۱ هیأت رئیسه با حضور مدیرکل شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی طرح شود.

موضوع نامه رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص استفاده از اعضای هیأت علمی واحدهای دانشگاهی توسط دیگر واحدهای دانشگاه مطرح و مقرر شد هماهنگی لازم با واحد اصلی یا واحد مبدأ صورت گیرد و بخشنامه مربوطه صادر شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دانشگاه آزاد به دنبال کسب استانداردهای هیأت علمی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.