خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعطای وام مسکن به اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاه ها

اعطای وام مسکن به اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاه ها

با تصویب شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی به بانک ها به اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاه ها وام مسکن پرداخت می شود.

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، با تصویب شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی به بانک ها، علاوه بر اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با وضعیت استخدامی رسمی و آزمایشی، اعضای هیات علمی دانشگاه ها با وضعیت استخدامی پیمانی نیز می توانند از تسهیلات مسکن استفاده کنند.

بر اساس ابلاغیه یکم مهرماه سال ۹۴ اداره کل اعتبارات بانک مرکزی، شورای پول واعتبار در جلسه ۱۲۶۰ مورخ ۱۰/۶/۱۳۹۴ با تسری اعطای تسهیلات مسکن اعضای هیات علمی دانشگاه ها با وضعیت استخدامی رسمی و آزمایشی، به اعضای هیات علمی دانشگاه ها با وضعیت استخدامی پیمانی موافقت کرد.

پیش از این شورای پول اعتبار با افزایش تسهیلات مسکن اعضای هیات علمی دانشگاه ها تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و با رعایت نرخ های مصوب این شورا و بازپرداخت حداکثر بیست ساله موافقت کرده بود.

همچنین ببینید

کاهش میزان هیأت علمی خاموش در علوم پزشکی به زیر ۲۵ درصد

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت : میزان هیأت علمی خاموش در …

۵ دیدگاه

  1. آیا سود وام هیات علمی هم به ۱۸ درصد کاهش پیدا کرده است؟
    من جایی ندیده ام. اگر همکاران محترم خبر دارند لطفا اعلام نمایند.
    با تشکر فراوان

  2. با ۱۵ سال سابقه تدریس و ۹ سال سابقه هیات علمی با این که رسمی آزمایشی هستم پارسال حدود اردیبهشت نامه وامم رو از وزارت خونه گرفتم اما تا امروز بانک ملی میگه هنوز دستور العملی از بانک مرکزی دریافت نکردیم. آخه چرا فقط تبلیغ می کنید؟

  3. وام صد میلیونی هیات علمی در عرض ٢٠سال باز پرداخت ٣٣٠میلیون خواهد شد،یعنی چی؟این دیگه خیلی ظلمه،دیگه اسمش چرا وامه؟اگر واقعا قصد بر این هست تا به هیات علمی کمک کنید سود وان باید ۴درصد باشه.

  4. خبر خوبی بود. البته ابتدا باید هیات علمیمون درست شه. ۲ سال برای بورس ما را معطل کردند ولی عیب نداره، چون الان ترم آخر دکترا هستم.

  5. چه خوب و عالی. خدا خیرشون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *