کانال تلگرم اخبار هیات علمی

رونمایی نخستین سامانه جذب اعضای هیئت علمی در مشهد

نخستین سامانه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور در بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم در این مراسم اظهار داشت: سامانه ملی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها تلاش دارد به ساماندهی چگونگی جذب اعضای هیئت علمی به صورت سازماندهی شده در تمام کشور بپردازد.

دکتر تسلیمی افزود: بر این اساس تمام متقاضیان عضو هیئت علمی دانشگاه های کشور به محض ورود به سامانه می توانند اطلاعات درخواستی خود را دریافت و نوع استخدام خود را پیگیری کنند.

وی با اشاره به لزوم عهدنامه اخلاقی در سامانه جذب اعضای هیئت علمی کشور خاطر نشان کرد: با ایجاد عهدنامه اخلاقی در این سامانه، اعضای هیئت علمی برای تضمین رشد علمی در دانشگاه ها کار خود را با اعتقاد آغاز خواهند کرد.

دکتر محمدرضا رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم نیز در این مراسم گفت: اعضای هیئت علمی قبل از ورود به درگاه ثبت نام سامانه باید به درگاه امام رضا (ع) توجه کنند.

دکتر رضوان طلب با بیان اینکه این سامانه به برکت رونمایی در بارگاه امام هشتم تحت عنوان ‘نور رضوی’ نامگذاری شده است ، گفت : سامانه جذب اعضای هیئت علمی به سرگردانی اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور خاتمه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر رضوان طلب تکمیل و تصحیح را دو شاخصه عمده سامانه مزبور دانست و افزود: چنانچه ضعفی در این سامانه دیده شود کمتر از ۲۴ ساعت قابل تصحیح می باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “رونمایی نخستین سامانه جذب اعضای هیئت علمی در مشهد”

  1. فریده مددی گفت:

    سلام،ببخشید سایت ثبت نام جهت جذب هیات علمی پزشکی رو من پیدا نکردم میشه لطفا سایت و بزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.