کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تلاش برای افزایش 30 درصد اعضای هیئت علمی پژوهشگاه شیمی

اعضای هیئت علمی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در حال حاضر ۴۵ نفر می‌باشند که به گفته‌ رئیس این پژوهشگاه جذب بیشتر اعضا در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا امید خواه رئیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران گفت: علم شیمی مانند سایر علوم پتانسیل بالقوه‌ای در رشد دارد و این رشد در کشور ما به وضوح دیده می‌شود به طوری که تقریباً هر چهار سال یک بار تمام یافته‌ها به مقدار دو برابر افزایش می‌یابد به دنبال رشد تولید علم و یافته‌ها در زمینه‌ی شیمی، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی به مراتب نیازمند تجهیزات به روزتری می‌باشد و لازم است این تجهیزات تجدید شوند.

وی ادامه داد: با این که تجهیزات موجود در این پژوهشگاه در سطح کشوری کمیاب و حتی نایاب هستند، اما بعد از گذشت بیش از ۲۴ سال انجام پروژه‌ها و مطالعات تحقیقاتی نیازمند ابزار و وسایلی به روز هستند.

امید خواه در پایان علاوه بر تجهیز کردن دستگاه‌ها جذب هیئت علمی بیشتر در پژوهشگاه را از دیگر برنامه‌های این پژوهشگاه دانست و گفت: در حال حاضر ۴۵ نفر اعضای هیئت علمی در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران مشغول به کار هستند که تلاش بر آن است این تعداد را به ۶۰ نفر برسانیم تا بتوانیم بازدهی بیشتری داشته باشیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تلاش برای افزایش ۳۰ درصد اعضای هیئت علمی پژوهشگاه شیمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.