کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اجرای آیین‌نامه حمایت از دانشجویان پسا دکترا در دانشگاه پیام‌ نور

سرپرست دانشگاه پیام‌نور گفت: اجرای آیین‌نامه حمایت از دانشجویان پسا دکترا در دستور کار دانشگاه پیام نور قرار دارد و از مهرماه عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدعلی سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور در مراسم تقدیر از دانش آموختگان برتر این دانشگاه با بیان این که دانشگاه پیام نور رتبه اول کیفیت آموزش و رتبه دهم کیفیت پژوهش در کشور را دارد،‌ گفت:‌ دانشگاه پیام نور با سیستم منبع محوری بهترین دانشجویان را به مقاطع بالاتر تحویل می‌دهد. به طوری که امسال بیش از ۴۰ درصد از پذیرفته شدگان کنکور ۹۴ دانشگاه پیام نور را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۲ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند، گفت: با توجه به اینکه دغدغه فارغ‌التحصیلی دانشجویان را هم داریم وام‌های خوداشتغالی و ازدواج برای آنها در نظر گرفتیم و همچنین برای دوران پسا تحریم نیز برنامه‌هایی نظیر توسعه شرکت های دانش‌بنیان، حمایت از ایده‌های برتر و ارتباط با مراکز صنعتی را داریم.

سرلک با اشاره به اجرای آیین‌نامه حمایت از دانشجویان پسا دکترا در دانشگاه پیام نور اظهار داشت: کسانی که از سوی دانشگاه یا مؤسسات حرفه‌ای معرفی می‌شوند طبق آیین‌نامه مورد حمایت قرار می‌گیرند تا مقالات آنها کاربردی شود.

وی اضافه کرد: این آیین‌نامه در دستور کار است و از مهر ماه عملی می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای آیین‌نامه حمایت از دانشجویان پسا دکترا در دانشگاه پیام‌ نور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.