کانال تلگرم اخبار هیات علمی

افزایش 20درصدی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد در سال 94

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش ۲۰ درصدی حقوق اعضای هیئت علمی تا سال ۹۶ خبرداد و گفت: برای تأمین مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه درصدد یافتن زمین مناسب با کمک وزارت مسکن هستیم.

حمیدمیرزاده درگفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا با اعلام این مطلب اظهارکرد: تعدادی تعاونی مسکن باهدف افزایش حمایت از اساتید و کارکنان شکل گرفته و در حال حاضر برای تأمین مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه درصدد یافتن زمین مناسب با کمک وزارت مسکن هستیم.

وی با اعلام این خبر که حقوق اعضای‌هیئت‌علمی دانشگاه‌آزاد در‌سال‌جاری ۲۰ درصد افزایش ‌می‌یابد، گفت: این‌ درحالی‌ است که شنیده شده حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های دولتی ۱۴ درصد افزایش داشته است.

میرزاده درهمین زمینه افزود: افزایش ۲۰ درصدی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد تا سال ۹۶ همچنان ادامه خواهدیافت و درآن زمان حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد با حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های دولتی برابر می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “افزایش ۲۰درصدی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۴”

  1. دکتر حسین وزینی گفت:

    سلام و احترام و خسته نباشید خدمت استاد فرزانه و محترم اقای دکتر میرزاده ایا تعونی مسکن اساتید در کل واحدها اجرا خواهد شد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.