کانال تلگرم اخبار هیات علمی

افزایش حقوق و مزایای اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد

با صدور بخشنامه ای از سوی معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش حقوق و مزایای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدای سال جاری اجرایی شد.
به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران، براساس مصوبه مورخ ۱۲ اسفند ۹۳ هیات امنای مرکزی دانشگاه، افزایش حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به استثنای حق سرپرستی از اول فروردین سال ۹۴ برابر مصوبه هیات امنا مرکزی اجرایی و اعمال خواهد شد.
براساس این بخشنامه، تمامی واحدها و مراکز آموزشی موظفند براساس مفاد این بخشنامه، مطابق هر سال نسبت به صدور احکام کارگزینی اعضای هیات علمی و کارکنان خود اقدام کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “افزایش حقوق و مزایای اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد”

 1. مهندس مکانیک گفت:

  دوستان کسی میدونه تفاوت حقوق هیئت علمی آزاد و سراسری چقدره؟
  منبع اعتبار هردو وزارت علومه؟
  هیئت علمی علوم و تحقیقات با بقیه فرق داره؟چقدر؟
  دانشگاه تهران با شهرستانی مثل تبریز چقدر فرق داره؟(هم آزاد و هم سراسری)
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • parsa گفت:

   دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه های دولتی حدود سی درصد کمتر پرداخت میکنه. هر چه قدر در شهرهای کمتر توسعه یافته و دورتر از تهران باشی حقوق و مزایا بیشتره.مثلا یک هیئت علمی با پایه و رتبه مشخص در بوشهر نسبت به یک هیئت علمی با همون پایه و رتبه در تهران حداقل بیش از ۷۰۰ هزار تومان بیشتر دریافت میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.