کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آغاز ثبت‌نام جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از امروز

13930624000611_PhotoA

ثبت‌نام نخستین فراخوان عمومی جذب هیأت علمی سال ۹۴ دانشگاه آزاد از امروز ۲۲ فروردین ماه آغاز می‌شود و سایت جذب هیأت علمی این دانشگاه به مدت ۲ ماه باز است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد برای ثبت‌نام در نخستین فراخوان عمومی سال ۹۴  از ۲۲ فروردین ماه به مدت ۲ ماه باز می‌شود.

اعلام نیاز دانشگاه آزاد در ۳ شاخه است که جذب نخبگان درون سازمانی و برون سازمانی را شامل می‌شود و جذب برون سازمانی به شیوه معمول از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.

جذب درون سازمانی مربوط به اعضای پیمانی و رسمی و غیربازنشسته حال حاضر دانشگاه آزاد می‌شود که می‌توانند بر اساس شرایط علمی و نیاز واحد‌ها در فراخوان جذب به صورت رقابتی و بدون تشریفات جذب برون سازمانی شرکت کنند.

جذب نخبگان هم بر اساس توافق نامه دانشگاه آزاد و بنیاد ملی نخبگان در اسرع زمان و حداقل تشریفات به فارغ التحصیلان مقطع دکتری که تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان هستند اختصاص دارد. این افراد طبق قانون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول به صورت پیمانی استخدام می‌شوند و حکم پیمانی آن‌ها را هم وزارت علوم صادر می‌کند و طبق قانونی که وجود دارد تبدیل وضعیت می‌شوند و در ابتدا به صورت آزمایشی جذب شده و سپس به استخدام قطعی در خواهند آمد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://jazb.iau.ir مراجعه فرمایند.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “آغاز ثبت‌نام جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از امروز”

  1. فریبا می‌گه:

    با سلام و ادب

    لطفا ر اهنمایی بفرمایید چطور می شود در فراخوان ثبت نام کرد. بنده هرچقدر سعی کردم موفق نشدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *