کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آغاز ثبت‌نام جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از امروز

ثبت‌نام نخستین فراخوان عمومی جذب هیأت علمی سال ۹۴ دانشگاه آزاد از امروز ۲۲ فروردین ماه آغاز می‌شود و سایت جذب هیأت علمی این دانشگاه به مدت ۲ ماه باز است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد برای ثبت‌نام در نخستین فراخوان عمومی سال ۹۴  از ۲۲ فروردین ماه به مدت ۲ ماه باز می‌شود.

اعلام نیاز دانشگاه آزاد در ۳ شاخه است که جذب نخبگان درون سازمانی و برون سازمانی را شامل می‌شود و جذب برون سازمانی به شیوه معمول از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.

جذب درون سازمانی مربوط به اعضای پیمانی و رسمی و غیربازنشسته حال حاضر دانشگاه آزاد می‌شود که می‌توانند بر اساس شرایط علمی و نیاز واحد‌ها در فراخوان جذب به صورت رقابتی و بدون تشریفات جذب برون سازمانی شرکت کنند.

جذب نخبگان هم بر اساس توافق نامه دانشگاه آزاد و بنیاد ملی نخبگان در اسرع زمان و حداقل تشریفات به فارغ التحصیلان مقطع دکتری که تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان هستند اختصاص دارد. این افراد طبق قانون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول به صورت پیمانی استخدام می‌شوند و حکم پیمانی آن‌ها را هم وزارت علوم صادر می‌کند و طبق قانونی که وجود دارد تبدیل وضعیت می‌شوند و در ابتدا به صورت آزمایشی جذب شده و سپس به استخدام قطعی در خواهند آمد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://jazb.iau.ir مراجعه فرمایند.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “آغاز ثبت‌نام جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد از امروز”

  1. فریبا گفت:

    با سلام و ادب

    لطفا ر اهنمایی بفرمایید چطور می شود در فراخوان ثبت نام کرد. بنده هرچقدر سعی کردم موفق نشدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.