کانال تلگرم اخبار هیات علمی

سرعت در ارتقای اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که سرعت بخشیدن به ارتقای اساتید حائز شرایط از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید میرزاده در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری جلسات هیات ممیزه اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد گفت: تاکنون بخش قابل توجهی از پرونده ارتقای اساتید دانشگاه در سازمان مرکزی بررسی شده است. اگر پرونده ای در این رابطه باقی مانده است مربوط به کم کاری استان هاست.

وی گفت: بنده حساسیت ویژه ای نسبت به ارتقا رتبه اساتید و اعضای هیات علمی دارم و نباید حقوق افراد تنها به دلیل کم کاری و اهمال بخشی از نهاد اداری دانشگاه ضایع شود همچنین ارتقای رتبه علمی اعضای علمی دانشگاه مربوط به حیثیت علمی و کیفیت دانشگاه است و به این منظور در سال گذشته توجه جدی به این مقوله شده است و این روند در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: باید در این زمینه استان ها فعال شوند و فرآیند بررسی ارتقای اساتید را سرعت ببخشیم زیرا بر اساس آمار ها و اطلاعات، تعداد زیادی از مربیان، استادیاران و دانشیاران ما هم اکنون قابلیت ارتقا رتبه را دارند و سرعت بخشی به فرآیند بررسی پرونده ها در نهایت به منفعت دانشگاه خواهد بود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سرعت در ارتقای اساتید دانشگاه آزاد اسلامی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.