کانال تلگرم اخبار هیات علمی

لزوم افزایش تعداد اعضای هیأت ‌علمی دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربری ایجاد تحول آموزشی، کیفی‌سازی برنامه‌های درسی و روزآمدی آنها با توجه به پیشرفت علوم کاربردی در دنیا، فعال‌سازی بخش بین الملل و نهایتاً نظارت بر‌ عملکرد مراکز را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت: اعضای هیأت‌ علمی این دانشگاه باید افزایش یابند.
به گزارش خبرگزاری فارس، اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست اعضای هیئت‌علمی ستاد مرکزی و واحدهای استانی این دانشگاه، ضمن بیان وضعیت استخدامی کارکنان دانشگاه، گفت: تعداد اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه با توجه به گستردگی برنامه‌­ها، سیاست‌­ها و اهداف آن و گذشت بیش از ۲۲ سال از زمان تاسیس دانشگاه، غیر قابل قبول است و انتظار می­‌رود نسبت نیروی هیأت علمی تا ۵۰ درصد جمعیت کل کارکنان اصلاح و بهبود یابد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: اگر به دنبال تحول در دانشگاه هستیم، وجود اعضای هیئت علمی و بهره‌­مندی از توان آنها یک راه حل گرانقدر و دست یافتنی است.

وی حمایت، هدایت، نظارت و سیاست­گذاری را به عنوان یک شعار راهبردی در مسیر توسعه متوازن دانشگاه اعلام کرد و گفت: از جمله برنامه‌ها و اولویت­‌های جدی بنده، راه ­اندازی مرکز تربیت مدرس علمی کاربردی است.

اخباری ایجاد تحول آموزشی، مسایل مدرسان، کیفی‌سازی برنامه‌های درسی و روزآمدی آنان با توجه به پیشرفت علوم کاربردی در دنیا، فعال‌سازی بخش بین الملل و نهایتاً نظارت بر‌ عملکرد مراکز را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت: باید به نحوی در دانشگاه برنامه‌ریزی کنیم که اعضای هیئت علمی آن بدون دغدغه مسایل را پیگیری کنند. زیرا با توجه به حاکمیتی بودن ماهیت دانشگاه، نیاز به نیروهای فکری بیش از پیش احساس می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “لزوم افزایش تعداد اعضای هیأت ‌علمی دانشگاه علمی کاربردی”

  1. علی گفت:

    با سلام
    بنده از مدرسان مراکز آموزشی علمی کاربردی هستم و ۱۰۰% با مطلب فوق موافق هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.