کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب ۲۰ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال 96

رئیس دانشگاه آزاد گفت: تا پایان سال ۹۶ بیست هزار استاد با مدرک دکتری در دانشگاه آزاد جذب می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس،  میرزاده در جلسه هیئت امنای ۲ استان فارس و کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: در این دانشگاه جذب هیات علمی و توسعه تحصیلات تکمیلی طبق مصوبه اسناد بالادستی نظام و هیات موسس دانشگاه صورت می‌گیرد و بنای ما این است که تا پایان سال ۹۶، ۲۰ هزار استاد PHD  به این دانشگاه اضافه شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر ضرورت توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هنوز در حدود ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دوره های کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد ولی ما مجبوریم فضاها را نگهداری و برای اساتیدی که موظفی‌شان در هفته تکمیل نمی‌شود، پرداخت داشته باشیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “جذب ۲۰ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال ۹۶”

  1. مرتضی گفت:

    با سلام
    با تشکر از اطلاع رسانی. اینجانب از دانش اموختگان دانشگاه ازاد می باشم و دارای مدرک دکتری می باشم . با مدرک فوق لیسانس به مدت سه سال و نیم در دانشگاه ازاد تدریس کردم اما بعد از انکه دکتری گرفتم هنوز نتوانستم حتی به صورت حق التدریسی در یکی از دانشگاه های ازاد تدریس کنم. اکنون که خبر استخدام ۲۰۰۰۰ دکتر در دانشگاه ازاد داده شده است نمیدانم چگونه باید تمایل به همکاری و استخدام خود را اعلام نمایم تا شاید یکی از ان ۲۰۰۰۰ نفر باشم. لطفا بگویید کجا و چگونه تمایلم را به گوش مجریان برسانم؟ ایا تنها راه این است که استاد حق التدریسی دانشگاه باشم؟ با تشکر فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.