کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اجرایی شدن تسهیلات برتر نخبگان از سال 94

تسهیلات برتر نخبگان در سال آینده دو برابر خواهد شد
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ منتظر معاون پژوهشی بنیاد ملی نخبگان در نشست خبری که در سالن همایش‌های این بنیاد برگزار شد طی سخنرانی گفت: حدود ۶۵ درصد از مقررات بنیاد ملی نخبگان تغییر کرده است و تا پایان سال ۹۴ همه مقررات بنیاد با رویکرد سند راهبردی نخبگان در امور کشور تغییر می‌کند.
وی به حوزه دانش آموختگان و دانشجویان اشاره کرد و اظهار داشت: کل آیین نامه‌ها در این حوزه تغییر یافته و در حوزه اساتید دانشگاهی نیز در حال تغییر است.
وی اظهار داشت: دانشجویان برتر دانشجویانی هستند که وضعیت علمی خوبی داشته باشند و فعالیت علمی خوبی را انجام دهند چنانچه این فعالیت‌ها در حوزه فعالیت‌های پژوهشی، فناورانه و فرهنگی است که دانشجویان برتر بعد از شناسایی مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار می گیرد.
وی در پایان به تسهیلات خدمت نظام وظیفه دانشجویان اشاره کرد و اظهار داشت: تسهیلات براساس فعالیت آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی به دانشجویان اختصاص می یابد که از جمله این تسهیلات، تسهیلات خدمت نظام وظیفه است که مدت زمان خدمت سربازی برای این افراد از ۲۱ ماه به ۱۱ ماه و در سال آینده از ۲۴ ماه به ۱۲ ماه کاهش می‌یابد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرایی شدن تسهیلات برتر نخبگان از سال ۹۴”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.