کانال تلگرم اخبار هیات علمی

همکاری 29 هزار عضو هیات علمی با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با بیان اینکه قرار است موضوعات تحقیقاتی به نخبگان ارائه شود تا براساس آن پروپوزال‌هایی را ارائه کنند، گفت: در حال حاضر ۲۹ هزار عضو هیأت علمی با صندوق حمایت از پژوهشگران همکاری می‌کنند.

نصرالله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: در حال حاضر ۲۹ هزار عضو هیات علمی با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران در ارتباط هستند که می‌خواهیم این میزان را به ۸۰ درصد برسانیم.

وی افزود: در حال حاضر صندوق ۱۴۵ میلیارد ریال اعتبار از منابع دولتی دارد که با کمک‌ های مردمی این اعتبار به حدود ۳۰۰ میلیارد ریال رسیده است و معاونت علمی ریاست جمهوری نیز کمک‌هایی را دارد، البته از محل قراردادهای منعقد شده نیز توان مالی ما افزایش می‌یابد.

ضرغام گفت: بنا داریم در سال سه نوبت با مشخص کردن موضوعات تحقیقاتی پروپوزال‌هایی را از اعضای هیات علمی دریافت کنیم و برند در اختیار آنان قرار دهیم تا بتوانند موضوعات تحقیقاتی را کاربردی کنند.

وی گفت: کارگروه‌هایی در حال بررسی موضوعات تحقیقاتی هستند تا موضوعات را به اعضای هیات علمی ارائه کنیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همکاری ۲۹ هزار عضو هیات علمی با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.