کانال تلگرم اخبار هیات علمی

جذب 60 عضو هیات علمی جدید در مجموعه علمی واحد علوم و تحقیقات

دکتر علی عباسپور گفت: در این واحد دانشگاهی تلاش های بی وقفه‌ای برای دستیابی به مراجع علمی معتبر و مطرح بین المللی علی رغم تحریم های موجود در دست انجام است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر علی عباسپور، رئیس واحد علوم و تحقیقات ، فعالیت اساتید جوان را یکی از عوامل پیشرفت این واحد دانست و گفت: در حال حاضر بیش از۱۲۰۰ پرونده متعلق به متقاضیان جذب در واحد علوم و تحقیقات در دست بررسی است و در حال حاضر نیز ۶۰ عضو هیأت علمی جدید در مجموعه دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات جذب شدند و احکام ۱۵۰ نفر از اعضای جدید نیز در آستانه صدور قرار دارد.

دکتر عباسپور از افزایش ساعات کار کتابخانه مرکزی این دانشگاه تا ساعت ۲۰ برای بهره مندی بیشتر دانشجویان و اساتید از این مجموعه خبر داد و گفت: کلیه نشریات واحد علوم و تحقیقات به صورت آفلاین در کتابخانه مرکزی قابل دسترس است و علی رغم تحریم های علمی ، برنامه ریزی های جدی برای دسترسی آنلاین به نشریات بین المللی در این واحد پیگیری می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “جذب ۶۰ عضو هیات علمی جدید در مجموعه علمی واحد علوم و تحقیقات”

 1. ن از تهران گفت:

  ممکنه کسی توانایی بالایی داشته باشه اما سهوا از فراخوان جا مانده باشه
  باید چکار بکنه

 2. ن از تهران گفت:

  حداقل ریسای دانشگاه ازاد فراخوان جدید بدهند تا کسانی که از فراخوان قبلی جا مانده اند بتوانند در این فراخوان شرکت کنند

 3. ح گفت:

  لطفا تاریخ خبرهای سایت را درج کنید .در ضمن این خبر منع استخدام هیهت علمی مجرد هنوز هم بر جاست یعنی هنوز این قانون وجود دارد؟ اما من خیلی ها رو میشناسم که مجردند ولی جذب شدند حتی بورس خارج هم شدند لطفا توضیح دهید ما نگران شدیم.

 4. عالم گفت:

  با سلام

  لطفاً خبر های سایت را با تاریخ درج کنید که بدانیم خبر مربوط به چه وقت می باشد

  با سپاس فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.