کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تشکیل اتاق فکر استادان در استانها

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل اتاق فکر و تشکلهای استادان خبر داد و آنان را دعوت به برگزاری کرسیهای آزاد اندیشی، کرد.
 ضیاء هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: به منظور افزایش مشارکت استادان در فعالیت های فرهنگی، در پی فعال کردن تشکلهای اساتید هستیم.

وی ادامه داد: در کرسیهای آزاد اندیشی تلاش شده علاوه بر دانشجویان و تشکلهایشان، تشکلهای استادان هم در این حوزه فعال شوند و از استادان دانشگاهها دعوت می کنیم در برگزاری این کرسیها مشارکت داشته باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه اتاق های فکر استانی در استانها به منظور ارائه ایده های استادان فعال شود، اظهار داشت: در این باره تاکید کردیم اتاق فکر استانی در استانها تشکیل شود تا بستر مشارکت ایده های استادان در مسیر پیشرفت و توسعه استانها و کشور فراهم شود.

هاشمی اضافه کرد: به همین منظور دبیر این اتاقها در استانهای مختلف انتخاب شده و در آینده ای نزدیک جلسه توجیهی دیگری برای این دبیران با همکاری ریاست جمهوری برگزار می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تشکیل اتاق فکر استادان در استانها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.