کانال تلگرم اخبار هیات علمی

درخواست جذب هیات علمی دانشگاه غیرانتفاعی بیشتر از پیام نور است

امین حکیم ،معاون مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: با اشاره  به زمان ثبت نام متقاضیان و اتمام فراخوان شهریور ماه سال ۹۳، هم اکنون منتظر اعلام نیاز دانشگاه‌ها و میزان سهمیه مشخص دانشگاه‌ها برای جذب اعضای هیئت علمی هستیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه سایت مرکز جذب اعضای هیئت علمی از چه تاریخی برای متقاضیان باز می‌شود، افزود: سایت جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها از تاریخ ۱۰شهریور ۹۳، برای متقاضیان مرکز جذب باز می‌شود و در آن موقع نیازهای بارگذاری شده مورد تایید یا عدم تایید قرار می‌گیرد.
حکیم تصریح کرد: طبق فرآیند اعلام نیاز جهت نیازهای جذب اعضای هیئت علمی متقاضیان برای نیازها نسبت به اخذ مجوز از سوی معاونت آموزشی اقدام نمایند، چرا که برخی از دانشگاه‌ها نمی‌دانند چه دانشگاهی کمتر و یا بیشتر سهمیه دریافت می‌کند، چنانچه سهمیه دانشگاه‌ها نیز براساس سهم آمایش سرزمین برای دانشگاه‌های کم برخوردارتر تعیین شده است.
وی در خصوص اعلام نیازهای خام که از سوی متقاضیان و دانشگاه‌ها بیان شده اظهار داشت: تاکنون ۲۶۷ رشته به صورت نیاز خام از سوی دانشگاه‌ها مطرح شده که بیشتر این رشته‌ها مربوط به رشته‌های مهندسی و کامپیوتر بوده و دانشگاه‌های مورد تقاضا نیز به ترتیب بیشتر دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پیام نور بوده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخواست جذب هیات علمی دانشگاه غیرانتفاعی بیشتر از پیام نور است”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.