کانال تلگرم اخبار هیات علمی

پرداخت سالانه 27 میلیارد تومان به دانشجویان دکتری

معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری از برنامه های معاونت علمی برای افزایش مبلغ پژوهانه به دانشجویان دوره دکتری خبر داد و گفت: از دولت درخواست شده برای تامین اعتبار و تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتری از دانشجوبان دوره دکتری و افزایش مبلغ پژوهانه حمایتهای لازم را صورت دهد.
دکتر علی وطنی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید براینکه از طرح هایی که منجر به توسعه فناوری می شود حمایت می کنیم اظهار داشت: طرح مشترکی میان دو وزارتخانه بهداشت و علوم، مطرح شده که طبق آن از دولت درخواست شده برای تامین اعتبار و تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتری از دانشجوبان دوره دکتری و افزایش مبلغ پژوهانه حمایتهای لازم را صورت دهد.

وی گفت: این موضوع هم اکنون در دولت در مرحله کارشناسی قرار دارد و افزایش مبلغ آن نیز بستگی به تصمیم دولت دارد.

معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری در مورد مبلغ اختصاص یافته شده در قالب پژوهانه به دانشجویان دوره دکتری گفت: در مرحله هشتم برای سال ۹۲ مبلغ ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به دانشگاههای وزارت علوم و وزارت بهداشت در قالب پژوهانه پرداخت کردیم؛ البته در مجموع سالانه ۲۷ میلیارد تومان پژوهانه پرداخت خواهد شد که تقاضا داریم براساس منابع مالی دولت این رقم افزایش یاید.

به گفته وطنی تاکنون این طرح تمامی کسانی را که واجد شرایط بودند پوشش داده است اما در آینده متناسب با سیاستهای دولت در راستای توسعه فناوریها، اصلاحات و تغییراتی خواهد داشت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پرداخت سالانه ۲۷ میلیارد تومان به دانشجویان دکتری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.