کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعلام نحوه تسهيلات نقل و انتقال فرزندان هيات علمي علوم پزشكي

دستورالعمل اجرای تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور و آدرس سایت جهت ثبت نام در سال ۱۳۹۳ مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این دستورالعمل اجرایی از سوی سازمان سنجش به دانشگاه ها اعلام شده است.

بر اساس این دستورالعمل اجرای تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور (موضوع مصوبه جلسه ۷۳۵ مورخ ۲۵ تیرماه ۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۳ مانند سال ۹۲ به صورت اینترنتی و با ثبت نام در آدرس اینترنتی اعلام شده انجام می شود.

اعضای هیات علمی ذینفع از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری کرده و تنها از طریق ثبت نام در آدرس اعلام شده نسبت به ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

دستورالعمل اجرایی تسهیلات فوق به شماره ۶۹۳۱۲/و در تاریخ ۱۴ مردادماه ۹۲ طی نامه شماره ۲۶۹۱۵ در تاریخ ۱۳ مردادماه ۹۳ این سازمان به کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ارسال شده است.

زمان شروع ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات اعلام شده ۷۲ ساعت پس از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۳ است و تنها به صورت اینترنتی انجام شده و امکان مراجعه حضوری به سازمان سنجش وجود ندارد.

وضعیت تقاضای داوطلب و زمان مراجعه جهت دریافت معرفی نامه به دانشگاه از طریق پروفایل شخصی (صندوق شخصی داوطلب که در زمان ثبت نام برای وی ایجاد می شود) و یا پیامک به اطلاع آنها خواهد رسید.

لازم است متقاضی مدارک لازم را طبق بند ۵ دستورالعمل اجرایی مذکور، تهیه کرده و اسکن آنها را از طریق سایت فوق ارسال کند و اصل مدارک را در هنگام دریافت معرفی نامه ثبت نام در دانشگاه جهت بررسی اصالت تصاویر ارسالی به این سازمان تحویل دهد. در صورت وجود هر گونه مغایرت در مدارک ، تحویل معرفی نامه امکان پذیر نیست.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعلام نحوه تسهیلات نقل و انتقال فرزندان هیات علمی علوم پزشکی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.