کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بورسیه 200 نفر از مربیان دانشگاه ها در سال 93

شرایط پذیرش بورسیه مربیان دانشگاه‌ها اعلام شد، چنانچه امسال سقف پذیرش ۲۰۰ مربی دانشگاهی است.
غلامی مدیر کل بورس وزارت علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران  گفت: آئین نامه جدید بورسیه مربیان دانشگاه‌ها با شرایط و مصوبات جدید و متفاوت نسبت به آئین نامه گذشته به دانشگاه‌ها ابلاغ شد.
وی افزود: در این آئین نامه از دانشگاه‌ها درخواست شد که به ترتیب مربی پیمانی، بورس تعداد افراد و مربیان بورس خود را به سازمان امور دانشجویان اعلام کنند.
غلامی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص اینکه در سال ۹۳ میزان سقف بورس مربیان چه تعداد است، اظهار داشت: امسال یعنی سال ۹۳  میزان سقف بورس مربیان ۲۰۰ نفر است که البته باز این میزان بورس تقسیم شده در دانشگاه‌ها بر اساس جمعیت مربی، سال تاسیس دانشگاه‌ها متفاوت است، چنانچه این آئین نامه به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.
وی اظهار داشت: بنابراین دانشگاه‌ها براساس ظرفیت آن دانشگاه که شرایط را دارا هستند اسامی افراد را به ما اعلام کنند و برای مرحله بعد برای مصاحبه دعوت شوند.
غلامی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی براینکه آیا این مربیان بورسیه از مهر ماه ۹۳ پذیرش می شوند یا نه، اظهار داشت: مهر ۹۳ پذیرش بورسیه مربیان صورت می‌گیرد که در صورت عدم پذیرش در مهر ۹۳، در بهمن ۹۳ پذیرش صورت می‌گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “بورسیه ۲۰۰ نفر از مربیان دانشگاه ها در سال ۹۳”

 1. hossein گفت:

  یه چند روزی میشه برگشتم شهرستان و دوستان دوره راهنمایی، دبیرستان و حتی کارشناسی رو می بینم با هم صحبت می کنیم می گویند که مستقل شدند یه کار معمولی دارند و یک زندگی ساده- دارم به این فکر میکنم برای چه چیزی تلاش کردیم که حتی این طور زندگی هم نداریم یک روز یدون کمک پدر مادر نمی تونیم از خونه بیرون بریم- یا برادر کوچکترت داره کار میکنه و بهت میخنده- همش به خودت امید میدی فراخوان بعدی بورس می زنند میری دنبال زندگیت اما بورس (کار) و ما شدیم جن و بسم الله- جتی استعداد درخشان و نخبه هم باشی فایده ای نداره چه رسه به بقیه – حقیقتش بیکار هستیم همش ایمیل و سایت هیئت علمی چک می کنیم یک دو سه خطی هم نوشبیم که اگه مدیر سایت لطف کنن به نمایش گذاشته خواهد شد و اگر نه این متن هم مثل سالهای تحصیلیمان بی ارزش خواهد بود.
  با سپاس

 2. mohammad گفت:

  تو را خدا یه مقدار به فکر ما بیکارها باشید خیلی تدریس در دانشگاه را دوست دارم با مدارک کارشناسی بعضی ها تدریس گرفتن ولی ما که ارشد داریم هیچ کلی انگیزه ام را برای دکتری از دست دادم. دارم برای شغل مدرسی در دانشگاه روانی میشم…

 3. علی گفت:

  تکلیف این همه دانشجو و فارغ التحصیل بیکار دانشگاه های دولتی رو معین کنید، مربی ها که کار دارن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.