کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تشریح جزئیات فرایند بورسیه در وزارت علوم

معاون مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم گفت: افرادی که از سوی سازمان امور دانشجویان به مرکز جذب معرفی می‌شوند باید پس از ۴ ماه و نیم پاسخ بررسی پرونده خود را دریافت کنند.                                                                                                                                                                                                                                امیر حکیم معاون مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با تشریح روند معرفی بورسیه‌های وزارت علوم، گفت: فراخوان بورسیه مرکز جذب وزارت علوم اردیبهشت ماه امسال اعلام شده و فراخوان بعدی اردیبهشت سال آینده است.

وی افزود: مرکز جذب پرونده افرادی که از سوی سازمان امور دانشجویان معرفی می‌شوند را مورد بررسی تائید صلاحیت قرار می‌دهد.

حکیم ادامه داد: معرفی افراد از سوی سازمان امور دانشجویان صورت می‌گیرد ولی مرکز جذب تنها وظیفه تائید صلاحیت را دارد.

به گفته وی به محض اینکه پرونده افراد از سوی سازمان امور دانشجویان به مرکز جذب برسد، این مرکز بررسی‌ها را انجام داده و پاسخ آن را به سازمان اعلام می‌کند.

وی افزود: تائید صلاحیت از سوی سازمان امور دانشجویان صورت می‌گیرد و بر اساس قانون مرکز جذب نباید مراحل تائید صلاحیت را بیش از ۴ ماه و نیم ادامه دهد و به طور معمول در این مدت زمان پاسخ تائید صلاحیت به سازمان ارجاع می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تشریح جزئیات فرایند بورسیه در وزارت علوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.