کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تسهیل روند جذب اعضای هیأت علمی و رشد آن نسبت به سال گذشته

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با تاکید بر جذب اعضای هیات علمی متعهد و مومن با تخصص‌های ویژه، از تسهیل روند جذب اعضای هیأت علمی و رشد آن نسبت به سال گذشته خبر داد.

دکتر مهرداد نوابخش در گفت‌وگو با خبرنگار آنا افزود: با توجه به دستورات دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و پیگیری‌های ایشان مبنی بر جذب افراد متخصص و یا phd جهت تکمیل نیروی انسانی در واحدهای استان تهران، فراخوان جذب و اعلام نیاز واحدها در سایت‌ها و روزنامه‌‌های کثیرالانتشار اعلام شد که بدین ترتیب پرونده بیش از دوهزار متقاضی که عموما دانش آموخته‌های دوره دکتری بودند پس از تکمیل پرونده و فرم‌های مربوطه متقاضیان هیات علمی شدن در واحدهای استان تهران در حال بررسی است.

نوابخش ادامه داد: مجموعه استان تهران به علت داشتن بیشترین تعداد دانشجو و بیشترین تنوع در زمینه رشته و مقاطع تحصیلی اعم  از کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری‌، کار حجم بسیار پیچیده و گسترده‌ای را در ستاد هماهنگی استان تهران پدید آورده است.

وی اظهار کرد: بیش از دو ماه همکاران ما درحوزه‌های گوناگون واحدهای دانشگاهی و ستاد هماهنگی با توجه به اهمیت موضوع و کیفی سازی واحدهای دانشگاهی به خصوص در استان تهران و دستورات اکید رئیس دانشگاه مبنی بر پیگیری و جذب هر چه سریع‌تر افراد در واحدهای دانشگاهی، بدون تعطیلی پیگیر موضوع شدند.

نوابخش ادامه داد: در جلسه‌ای که به دلیل اهمیت آن با حضور رئیس دانشگاه و استادان مبرز عضو شورای جذب استان تهران برگزار شد، دکتر میرزاده بر جذب اعضای هیات علمی متعهد، مومن و با تخصص‌های ویژه تاکید کرد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تصریح کرد: با توجه به نیازهای جامعه و اینکه جوانان در مقاطع تحصیلی تکمیلی دانشگاه‌ها، نیازمند استادان با تجربه هستند ،  پرونده ۵۰ متقاضی جذب در هیات علمی واحدهای تهران بررسی شد و به زودی حکم فعالیت به این دوستان برای شروع همکاری در سال تحصیلی جدید ابلاغ خواهد شد.

وی یادآور شد: با توجه به بخشنامه‌ها و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای جذب در استان‌ها شکل می‌گیرد و در کمیته‌های ویژه تخصصی ، بهترین افراد با صلاحیت‌های علمی انتخاب می‌شوند که تا مهر ماه معرفی می‌شوند.

نوابخش تاکید کرد: جذب اعضای هیات علمی بر اساس نیازسنجی واحدها صورت می‌گیرد و همچنان سایت جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی فعال است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تسهیل روند جذب اعضای هیأت علمی و رشد آن نسبت به سال گذشته”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.