کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آخرین وضعیت بررسی بورسیه‌های 8 سال گذشته از سوی نهادهای نظارتی

معاون وزیر علوم گفت: کارشناسان نهادهای نظارتی با حضور در وزارت علوم و سازمان دانشجویی به بررسی بورسیه‌ها در هشت سال گذشته پرداخته‌اند که این اقدام همچنان ادامه دارد.

مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و معاون وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در رابطه با آخرین وضعیت بررسی بورسیه‌های هشت سال گذشته، گفت: کارشناسان نهادهای نظارتی به وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان مراجعه می‌کنند تا به بررسی وضعیت بورسیه‌ها بپردازند و این اقدام هنوز به اتمام نرسیده و همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بررسی کارشناسان مربوط به بورسیه‌های هشت سال گذشته است، اظهار داشت: در هشت سال گذشته مقرراتی بوده است که تشخیص صحت این روند بر عهده نهادهای نظارتی است که شاید تشخیص آنها متفاوت باشد و ما دخالتی در این موضوع نداریم.

معاون وزیر علوم گفت: ما هیچگونه دخالتی نمی‌کنیم که آیا بورسیه‌ها در هشت سال گذشته قانونی یا غیرقانونی بوده است و تشخیص این مسئله با نهادهای نظارتی است.

صدیقی در رابطه با نگرانی افراد بورسیه نسبت به آبرو و تعهدات‌شان، عنوان کرد: ما معتقدیم افرادی که در چارچوب قانون بورسیه شده‌اند نباید هیچگونه نگرانی داشته باشند چون بر اساس قانون آن زمان بورسیه آنها صحیح است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آخرین وضعیت بررسی بورسیه‌های ۸ سال گذشته از سوی نهادهای نظارتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.