کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آخرین اخبار از اعلام نتایج و ظرفیت بورس مربیان

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: نتایج بورس مربیان دانشگاه‌ها در سال جاری اعلام شده و پذیرش بورس مربیان در سال ۹۴ براساس آیین نامه جدید صورت می گیرد.

احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بورس مربیان گفت: فعالیت های اجرایی بورس مربیان سال ۹۳، از سال گذشته آغاز شده بود. مصاحبه و تکمیل پرونده آن نیز اوایل سال جاری انجام شد و درحال حاضر مراحل نهایی خود را طی می کند.

وی افزود: لیست افرادی که پس از مصاحبه علمی و تکمیل پرونده در چهار گروه بورس مربیان دانشگاه سراسری، بورس مربیان دانشگاه آزاد، بورس مربیان دانشگاه‌های غیرانتفاعی و بورس مربیان سایر دستگاه ها پذیرفته شدند به صورت موردی به اطلاع این افراد رسیده است.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان افزود: از هر دانشجو خواسته شده تا اولویت های خود مبنی براینکه مایل است در کدام دانشگاه تحصیل کند را اعلام کند. هر نفر از این افراد می توانند دو دانشگاه در شهرستان و یک دانشگاه در تهران را برای تحصیل انتخاب کنند.

وی افزود: به دانشگاه ها ابلاغ کرده ایم که به هر دانشجو که پذیرش دادند تحصیل خود را از مهرماه سال جاری در آن دانشگاه آغاز کند.

غلامی ظرفیت بورس مربیان در سال جاری را ۲۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: این افراد آذرماه سال گذشته معرفی شدند و امسال پرونده آنها کامل و نهایی شده به دانشگاه ها معرفی شده‌اند و در صورت اخذ پذیرش از مهر ماه سال جاری تحصیل خود را آغاز می کنند.

وی در خصوص بورس مربیان برای سال آینده نیز گفت: آیین نامه بورس مربیان برای سال ۹۴ تغییر کرده است و براساس آیین نامه جدید پذیرش ها صورت خواهد گرفت. درحال حاضر مشغول تخصیص سهمیه به دانشگاه‌ها هستیم و از دانشگاه‌ها در خواست کرده ایم گزارش خود را مبنی براینکه چه تعداد مربی دارند و اینکه چه تعداد از آنها پیمانی یا رسمی هستند و سابقه علمی آنها چگونه است را جمع آوری کرده و به اداره کل بورس سازمان اعلام کنند تا بر اساس آن برای سال آینده  ظرفیت ها اعلام شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آخرین اخبار از اعلام نتایج و ظرفیت بورس مربیان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.