خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » زمان اعلام نتایج فراخوان بورس و راتبه تحصیلی

زمان اعلام نتایج فراخوان بورس و راتبه تحصیلی

معاون مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد که نتایج فراخوان بورس و راتبه تحصیلی، تا پیش از آغاز فراخوان شهریورماه ۹۳ بارگذاری می شود.
امین حکیم در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: دانشگاههای کشور ملزم هستند نتایج پرونده ها را جهت مشاهده داوطلبان به صورت آنلاین، بارگذاری کنند.

وی با بیان اینکه در صورتی که متقاضیان سوال یا ابهامی داشته باشند می توانند با تلفنهای پاسخگوی مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم تماس بگیرند، ادامه داد: دانشگاههای کشور ملزم هستند نتایج فراخوانهای پیشین را بارگذاری کنند و تبعات انجام ندادن این اقدام متوجه دانشگاهها می شود.

معاون مرکز جذب وزارت علوم، اضافه کرد: در این خصوص تمهیداتی در حال انجام است که اطلاع رسانی به متقاضیان دقیق تر و شفاف تر خواهد شد.

حکیم علت به طول انجامیدن بررسی برخی پرونده ها را استعلام از مراکز مختلف دانست و گفت: برای بررسی یک پرونده کوتاهترین و بلندترین بازه زمانی در نظر گرفته می شود بنابراین ممکن است داوطلبی در فراخوان بهمن ماه ثبت نام کرده باشد اما ممکن است نتایج بررسی در سال آینده اعلام شود.

به گفته وی، نتایج فراخوان بورس و راتبه تحصیلی تا قبل از آغاز فراخوان جذب در شهریورماه، اعلام خواهد شد.

همچنین ببینید

ایین نامه بازنشستگی هیات علمی

اعلام اسامی ۳۰ دانشگاه برتر در بررسی پرونده متقاضیان جذب

رئیس مرکز جذب وزارت علوم اسامی ۳۰ دانشگاهی که در بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت …

۵ دیدگاه

 1. سلام کسی اخیرا مصاحبه بورس تو وزارت رفته؟علمی هست یا عمومی؟دقیقا چیا میپرسن؟

 2. دانشگاه بناب هنوز هم پرونده قبولیهای مصاحبه شهریور ۹۱ رو به مرکز جذب نفرستاده!!!!!!

 3. با عرض سلام و خسته نباشید.
  پیرو فرمایش جناب آقای دکتر حکیم که فرموده بودند ” ممکن است داوطلبی در فراخوان بهمن ماه ثبت نام کرده باشد اما ممکن است نتایج بررسی در سال آینده اعلام شود.” باید عرض کنم که مثلا بنده با داشتن مدرک دکتری بهمن ۹۱ در فراخوان دانشگاه شهرکرد شرکت کردم ولی تازه به گفته مسئولین دانشگاه نتیجه استعلامم آمده است و برای تشکیل جلسه کارگروه عمومی باید تا یک ماه دیگر صبر کنم و بعد از آن نیز یک ماه صبر کنم تا جلسه هیئت جذب تشکیل شود و سپس تازه موافقت اولیه با پرونده من شود تا این پروند برای انجام بقیه کار به تهران فرستاده شود. مواردی مانند بنده در دانشگاه های مختلف زیاد است.
  با تشکر

 4. کدام نتایج؟!
  موقعیتهای بورس داخل را که قلع و قمع کردید. برای مثال در رشته مهندسی شیمی تمام ظرفیتها را حذف کردید. دستتون درد نکنه واقعا….

 5. سلام
  همش الکیه، من از شهریور ۹۱ تو فراخوان ها شرکت میکنم ولی تا حالا حتی یک جا هم دعوت به مصاحبه نشدم! چه برسه به جذب!! اونم با ۱۰ تا ISI…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *