کانال تلگرم اخبار هیات علمی

افزایش مقرری دانشجویان بورسیه همچنان در انتظار تصویب هیات دولت

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: افزایش مقرری دانشجویان در انتظار تصویب هیات دولت است تا اجرایی شود.

دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص عملیاتی شدن افزایش مقرری دانشجویان بورسیه گفت: افزایش مقرری دانشجویان بورسیه هنوز ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: چون افزایش مقرری دانشجویان بورسیه مصوبه دولت است بنابراین دبیرخانه هیات دولت باید به سازمان ابلاغ کند تا بتوانیم اجرایی کنیم.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان عنوان کرد: براساس مصوبه ای که صادر شده بود، مقرری دانشجویان خارج با میانگین ۱۰ درصد اضافه شده است.

به گزارش مهر، پیش از این دکتر صدیقی – رئیس سازمان امور دانشجویان در خصوص زمان پرداخت این مقرری به دانشجویان اعلام کرده بود: با توجه به اینکه مشکلات انتقال ارز کماکان برای انتقال مقرری بورسیه‌ها وجود دارد، اگر پرداخت این مقرری به شش ماه نخست سال نرسد به عنوان یک لیست متمم از شهریور ماه به این دانشجویان پرداخت خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “افزایش مقرری دانشجویان بورسیه همچنان در انتظار تصویب هیات دولت”

  1. حمید گفت:

    دویست تومن میخوان افزایش بدم کلی کاغذ بازی میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.