کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تمدید مهلت ثبت نام در بورس و راتبه تحصیلی دکتری 93

فرایند ثبت نام در بورس و راتبه تحصیلی از سوی مرکز جذب وزارت علوم، تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرایند ثبت نام و انتخاب اولویت در فراخوان بورس و راتبه تحصیلی از سوی مرکز جذب وزارت علوم تا ۶ خردادماه ۱۳۹۳ تمدید شد.

متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغ ۱۷ هزار تومان نسبت به انتخاب اولویتها اقدام کنند.

در این دوره از فراخوان بورس و راتبه تحصیلی که امسال برای نخستین بار جدا از فراخوان جذب هیأت علمی برگزار شد، وزارت علوم تنها ۲۰۱ رشته دانشگاهها را حایز شرایط برای جذب بورسیه اعلام کرده است.

این در حالیست که دانشگاهها در مدت زمان بارگذاری نیازها، بیش از ۲ هزار نیاز را بارگذاری کرده بودند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

5 دیدگاه در “تمدید مهلت ثبت نام در بورس و راتبه تحصیلی دکتری ۹۳”

 1. امین گفت:

  کسی میدونه از کجا باید ثبت نام کرد.؟ من هر چی به سامانه جذب میرم می گه صفحه مورد نظر پیدا نشد !

  http://farakhan.mjazb.ir/
  البته همان طور که فرمودید سایت مشکل دارد.

 2. محسن گفت:

  واسه چی تمدیدش کردند نکنه کسی ثبت نام نکرده. آخه کسی نیست بگه واسه گرایش ما که سالی ۵۰۰ تا دانشجوی دکتری میگیرید چهار نفر بورس اون هم تو دانشگاههای غیرانتفاعی به چه درد میخوره. این یعنی تمسخر دانشجو.

 3. هیمن گفت:

  بد بخت شدیم رفت

 4. رتبه چهار دکتری گفت:

  همیشه ما از وزارت علوم خیری ندیدیم. یادمه یکسال برای کنکور دکتری می خوندم که یک دفعه وزارت تصمیم گرفت ازمون رو سراسری کنه، جالبه که اون موقع منابع آزمون دکتری که بیشتر منابع عمومی بودند تنها ۴ ماه قبل از کنکور اعلام شد و زحمت یکسال ما به هدر رفت. امثال من هم زیاد بودن. اون سال قبول نشدم هرچند قبل از همه شروع به خوندن منابع دکتری کرده بودم. واقعا ظلم بزرگی به ما شد. اقای دکتر دانشجو روزی بایستی پاسخگوی اقدامش باشه. هر ادم منصفی میدونه اگه میخاین منابع دکتری رو تغییر بدین بایستی حداقل یک سال قبل منابع رو برای کنکور اعلام کنه نه چهار ماه قبلش.
  بعد قبول شدنمون در دکتری در سال بعد بسیاری افراد که حتی کنکور نداده بودند هم کلاسی ما شدند (با عنوان بورس های تبدیل به داخل) بعدش هم همین افراد جذب هئیت علمی دانشگاه ها شدند و سر ما که ازمون دادیم و با رتبه تک قبول شدیم همه جوری کلاه رفت. افرین به دوستان زحمت کش… افرین…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.