کانال تلگرم اخبار هیات علمی

صدور مجوز افزایش مقرری دانشجویان بورسیه داخل

مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: شورای بورس مجوز افزایش ۲۰ درصدی مقرری دانشجویان بورسیه داخل را صادر کرد و این موضوع از ۶ ماه دوم سال اجرایی خواهد شد .

دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر درباره پرداخت شهریه دانشجویان بورسیه داخل گفت: درحال حاضر شهریه دانشجویان بورسیه داخل پرداخت شده و مقرری آنها نیز در حال پرداخت است.

وی ادامه داد:  ۳ هزار و ۸۰۰ دانشجوی بورسیه داخل در دانشگاه های سراسری حضور دارند که حکم بورس برخی از آنها تمام شده بنابراین مقرری به آنها تعلق نمی گیرد، برخی نیز هنوز حکم بورس آنها صادر نشده آن ها نیز چیزی دریافت نمی کنند.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان افزود: تعدادی از این دانشجویان هستند که هم حکم بورسیه آنها صادر شده و هم مدت آن به اتمام نرسیده است این دانشجویان مقرری دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه در زمینه مقرری دانشجویان بورسیه داخل مشکلی وجود ندارد، گفت: اینکه چگونه این مقرری به دانشگاه ارایه شود و آنها چگونه آن را به دانشجویان ارایه دهند بین دانشگاه ها و سازمان امور دانشجویان هماهنگ می شود.

غلامی درباره پرداخت افزایش مقرری دانشجویان بورسیه خارج نیز گفت:  براساس مصوبه ای که صادر شده بود، مقرری دانشجویان خارج با میانگین ۱۰ درصد اضافه شد که اکنون  آن نیز درحال اجراست.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “صدور مجوز افزایش مقرری دانشجویان بورسیه داخل”

 1. میلاد گفت:

  پول خوبیه، دعا کنید زود زود دست ما رو هم بگیره

  مصاحبه علمی رفته بودم، هفته پیش هم دعوتم کردن واسه مصاحبه عقیدتی. اگه همه چی درست پیش بره کی حکم صادر می کنن برام؟؟

 2. جواد گفت:

  نخیر همون ۷۰۰ مونده

 3. رامتین گفت:

  دوستان عزیز الان کساییکه بورس هیات علمی دانشگاههای دولتی می شوند چقد حقوق می گیرند؟ پارسال فکر کنم ۷۰۰ تومن بود و در ازاش حتی ۱ ساعت هم لازم نبود تدریس در اون دانشگاه داشته باشید.
  آیا امسال حقوق ماهانه اش ۱ تومن شده؟ و آیا هر ماه پرداخت میکنند یا ممکنه تاخیر داشته باشند؟
  لطفا دوستانی که اطلاع دارند پاسخ دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.