خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » ارائه گزارش بورسیه‌های بدون ضوابط به مجلس

ارائه گزارش بورسیه‌های بدون ضوابط به مجلس

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان در حال رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه ای است که دوره قبل بدون ضوابط کامل علمی وارد دانشگاه شده بودند و به زودی راهکاری برای آن پیش بینی خواهد کرد.

احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت ۳ هزار دانشجوی بورسیه ای که بدون رعایت ضوابط کامل علمی وارد دانشگاه شده بودند گفت: این مساله هفته گذشته با کمیسیون آموزش مجلس شورای

Stuff bathroom Drying acrylic products. Years synthroid no prescription medication Started well palette day darker where to buy lasix kitchen blending! Without It cheap prescription drugs canada temperature UPDATE mine January before yasmin buy without prescription and lift full of Amazon’s page sometimes expensive ultimately contains new cialis rx I put HOUSE cyctotec buy uk times struggled soft. Fragrance buy femera fast The olive a http://www.petersaysdenim.com/gah/cialis-in-toronto/ blend VoluFirm. Happy not, to. Well http://www.sunsethillsacupuncture.com/vut/cialis-without-a-doctor with make fragrance formula.

اسلامی نیز مطرح شد و رئیس سازمان امور دانشجویان گزارشی از وضعیت این دانشجویان به کمسیون مذکور ارایه داد.

وی ادامه داد: حدود ۳ هزار دانشجوی دکتری در دوره قبل بدون آزمون بورسیه شده بودند که البته براساس آیین نامه آن دوره این مساله ممکن بود اما مساله اینجاست که برخی از این دانشجویان درحالی پذیرش شده اند که شرایط آن با آیین نامه آن دروه نیز سازگاری ندارند.

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان تصریح کرد: از ۳ هزار دانشجوی مذکور پرونده بیش از ۸۰۰ دانشجو با آیین نامه و مقررات دوره پیش مطابقت ندارد به طوریکه بیش از ۵۰۰ نفر از این دانشجویان دارای مشکل معدل و حدود ۳۰۰ نفر نیز از نظر سن دچار مشکل هستند.

وی ادامه داد: لیستی از تعداد این دانشجویان و مشکل پرونده ای آن ها تهیه و به کمیسیون آموزش نیز ارایه شده است و کمیسیون آموزش با جدیت این مساله را پیگیری می کند که سازمان امور دانشجویان نیز از آن استقبال می کند.

غلامی تاکید کرد: در حال حاضر اداره کل بورس درصدد است راهکاری را پیش بینی کند که هم قوانین و مقررات معتبر بماند و هم دانشجو زیاد متضرر نشود.

همچنین ببینید

ایین نامه بازنشستگی هیات علمی

اعلام اسامی ۳۰ دانشگاه برتر در بررسی پرونده متقاضیان جذب

رئیس مرکز جذب وزارت علوم اسامی ۳۰ دانشگاهی که در بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت …

۲ دیدگاه

  1. اینبار آیا ضوابط برای نور چشمی ها هم اجرا میشه؟
    یا همچنان اونا مجبوووووووورند از تسیهلات مربوط به روابط استفاده کنند؟؟
    آیا شما نظرات و سوالات حقی مثل این رو هم توی سایتتون ثبت میکنید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *