کانال تلگرم اخبار هیات علمی

استخدام نخبگان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین آیین نامه ای برای جذب نخبگان به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: اعضای بنیاد ملی نخبگان با مدرک دکترا می توانند در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان عضو هیات علمی جذب شوند و در مراحل بعد مراحل استخدامی و گزینشی آن طی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حمید میرزاده در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری به بررسی زمینه های همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری پرداختند.

میرزاده در این نشست با اشاره به برنامه ریزی دانشگاه آزاد در زمینه تاسیس شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت: طبق بودجه سال ۹۳ دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۲ درصد از درآمدهای دانشگاه که رقمی معادل ۵۲۲ میلیارد تومان است، باید از محل فعالیت های اقتصادی از جمله شرکت های دانش بنیان تامین شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در بستر اقتصاد ایران و با توجه به گسست میان دانشگاه و صنعت قطعا تحقق این میزان درآمد دانشگاه از محل فعالیت های اقتصادی با دشواری همراه خواهد بود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “استخدام نخبگان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه آزاد”

  1. علی گفت:

    نخبه های دانشگاه آزاد هم جایگاهی در این انتخاب دارن؟؟؟
    یا باز هم فقط و فقط فقط همه جا دولتی ها………….
    حتی خود دانشگاه آزاد هم فارغ التحصیلان خود رو قبول ندارد………
    حتی اگر نحبه تر از دولتی ها باشند
    چه مدرک غم انگیزی …………

  2. akbari گفت:

    خیلی زحمت میکشید. آقای میرزاده که هیچ گاه پیام های ما به شما نمی رسد و ما بیهوده وقتمان را میگذرانیم. کسی که دکتری داشته باشه و نخبه باشه آیا منتظر شما و هیئت علمی دانشگاه میمونه. اصلا نیاز به گفتن شما نیست. این افراد را از خدا میخواهند جذب کنند. اگر میگفتید فارغ التحصیلان نخبه ارشد را بورس میکنیم برای دکتری و جذب باز حرفیییییییییییییییی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.