خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » استخدام نخبگان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه آزاد

استخدام نخبگان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین آیین نامه ای برای جذب نخبگان به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: اعضای بنیاد ملی نخبگان با مدرک دکترا می توانند در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان عضو هیات علمی جذب شوند و در مراحل بعد مراحل استخدامی و گزینشی آن طی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حمید میرزاده در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری به بررسی زمینه های همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری پرداختند.

میرزاده در این نشست با اشاره به برنامه ریزی دانشگاه آزاد در زمینه تاسیس شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت: طبق بودجه سال ۹۳ دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۲ درصد از درآمدهای دانشگاه که رقمی معادل ۵۲۲ میلیارد تومان است، باید از محل فعالیت های اقتصادی از جمله شرکت های دانش بنیان تامین شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در بستر اقتصاد ایران و با توجه به گسست میان دانشگاه و صنعت قطعا تحقق این میزان درآمد دانشگاه از محل فعالیت های اقتصادی با دشواری همراه خواهد بود.

همچنین ببینید

تلاش دانشگاه آزاد برای اعلام فراخوان جدید جذب هیئت علمی تا پایان اردیبهشت

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم تا فراخوان جدیدی برای جذب اعضای …

۲ دیدگاه

  1. نخبه های دانشگاه آزاد هم جایگاهی در این انتخاب دارن؟؟؟
    یا باز هم فقط و فقط فقط همه جا دولتی ها………….
    حتی خود دانشگاه آزاد هم فارغ التحصیلان خود رو قبول ندارد………
    حتی اگر نحبه تر از دولتی ها باشند
    چه مدرک غم انگیزی …………

  2. خیلی زحمت میکشید. آقای میرزاده که هیچ گاه پیام های ما به شما نمی رسد و ما بیهوده وقتمان را میگذرانیم. کسی که دکتری داشته باشه و نخبه باشه آیا منتظر شما و هیئت علمی دانشگاه میمونه. اصلا نیاز به گفتن شما نیست. این افراد را از خدا میخواهند جذب کنند. اگر میگفتید فارغ التحصیلان نخبه ارشد را بورس میکنیم برای دکتری و جذب باز حرفیییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *