کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ديجيتالي شدن كليه مراحل جذب هیأت علمی

رئیس دبیرخانه هیات مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دیجیتالی شدن کلیه مراحل جذب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکصد وسی و سومین جلسه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها وموسسات آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ به رئیس دکتر محمد علی کی نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

دراین جلسه مقرر شد هیات‌های مرکزی جذب تا آخرسال جاری لیست متقاضیان ارسالی از هیات اجرایی جذب دانشگاه‌ها را بررسی کنند، در غیر این‌ صورت دانشگاه‌ها پرونده‌هایی که ۴۵ روز از ارسال آنها به هیات مرکزی سپری شده باشد را تاییدشده تلقی خواهند کرد و احکام مربوطه را صادر می‌کنند.

در ادامه جلسه، رئیس دبیرخانه هیات مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  از دیجیتالی شدن کلیه مراحل جذب خبر داد.

بنا بر این خبر، با راه اندازی سامانه فوق‌الذکر از جذب افرادی که صلاحیت عضویت در هیئت علمی را نداشته باشند، به صورت خودکار جلوگیری شده و طولانی شدن فرآیند جذب کاسته خواهد شد.

در ادامه جلسه، گزارشی از سامانه جذب دانشگاه صنعتی شریف ارائه شد و هیات عالی از دست اندرکاران این سامانه تشکر و قدردانی کرد.

در پایان جلسه نیز اعضای جدید هیئت اجرایی دانشگاه فرهنگیان و پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید صلاحیت شدند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دیجیتالی شدن کلیه مراحل جذب هیأت علمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.