کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بررسی پرونده های ارتقای اعضای هیات علمی با آیین نامه جدید

معاون دانشگاه و رییس مرکز هیات های امنای استانی و ممیزه های مرکزی و استانی دانشگاه آزاد ،گفت: تمامی پرونده های ارتقای اعضای هیات علمی مطابق با آیین نامه جدید ارتقا مورد بررسی قرار می گیرند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حیدرعلی شایانفر معاون دانشگاه و رییس مرکز هیات های امنای استانی و ممیزه های مرکزی و استانی دانشگاه آزاد گفت: در جلسه هیات ممیزه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر میرزاده و اعضای جدید برگزار شد، شش پرونده ارتقای استادیاری به دانشیاری مطرح و توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

شایانفر با بیان این که تمامی پرونده ها بر اساس آیین نامه جدید ارتقا مورد بررسی قرار می گیرند، گفت: آن دسته از پرونده هایی که امتیاز لازم برای ارتقا را کسب نمی کنند، شش ماه فرصت دارند نواقص پرونده خود را برطرف ساخته و مستندات علمی جدید خود را از طریق کمیته های منتخب واحد مربوط ارائه نمایند.

وی همچنین با اشاره به تسریع در روند برررسی پرونده های ارتقا در دوران مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، خاطر نشان کرد: خوشبختانه ۱۲ کمیسیون تخصصی که مسوولیت بررسی پرونده ها را برعهده دارند در دوران مدیریت جدید دانشگاه بسیار فعال شده اند.

شایانفر افزود: کل پرونده های در دستور کار این کمیسیوون های ۱۲ گانه ۳۰ مورد است که به طور متوسط دو پرونده توسط هر کمیسیون تخصصی بررسی می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بررسی پرونده های ارتقای اعضای هیات علمی با آیین نامه جدید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.