کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بازگشت به کار اعضای هیأت علمی بازنشسته در دانشگاه بوعلی

isدانشگاه بوعلی سینا همدان اعلام کرد: اعضای هیأت علمی بازنشسته که تمایل به بازگشت به کار دارند می توانند درخواست خود را به دانشکده مربوطه برای بررسی ارائه کنند.

محمد علی زلفی گل – رئیس دانشگاه بوعلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بازگشت اعضای هیات علمی بازنشسته به کار در دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: دانشگاه بوعلی سینا همدان خوشبختانه در چند سال اخیر استاد بازنشسته نداشته است .

وی افزود: این ابلاغیه وزارت علوم برای اعضای هیات علمی است که در سال‌های اخیر در برخی از دانشگاه‌ها به صورت غیر متعارف بازنشسته شده‌اند و تمایل به بازگشت به کار دارند که براساس آن می توانند در خواست خود را به دانشگاه و وزارت علوم ارایه داده و پس از بررسی و تایید مشغول به کار شوند.

رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان افزود: دانشگاه بوعلی سینا نیز در راستای شفاف سازی فعالیت‌های دانشگاه، براساس این ابلاغیه خواست تا اگر کسی بازنشسته شده و یا استادی فکر می کند در حقش ظلم شده این فرصت را داشته باشد تا به دانشگاه و وزارت علوم مراجعه کرده و دلایل و موارد قانونی خود را ارایه دهد و در صورت تایید دوباره فعالیت خود را آغاز کند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “بازگشت به کار اعضای هیأت علمی بازنشسته در دانشگاه بوعلی”

  1. مهر گفت:

    ممنون آقای وزیر. پایدار باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.