کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعلام نیاز اساتید دانشگاه ها در راستای نقشه جامع علمی

در جلسه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها مصوب شد که دانشگاه‌ها شورای راهبردی جهت تطبیق با نقشه‌جامع علمی برای اعلام نیازهای خود به هیات مرکزی جذب وزارتین داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ۱۳۴ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر محمد علی کی نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار و گزارش رئیس مرکز جذب وزارت بهداشت ارائه شد.

در ابتدای این جلسه وضعیت جذب اشخاصی که تابعیت مضاعف دارند مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه، رئیس مرکز جذب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی درباره اعلام نیاز دانشگاه‌های این وزارتخانه، تعداد جلسات، تعداد کل پرونده‌ها، تعداد  افراد جذب شده، نوع جذب، تعداد پرونده‌های تأیید شده  به تفکیک سال تحصیلی و  مقطع تحصیلی ارائه  و سپس چالش‌ها و مشکلات موجود در این مسیر مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مصوب شد که دانشگاه‌ها شورای راهبردی جهت تطبیق با نقشه‌جامع علمی برای اعلام نیازهای خود به هیات مرکزی جذب وزارتین داشته باشند تا این اعلام نیازها با نقشه جامع علمی کشور هم‌راستا شود.

در پایان جلسه مقررشد هیات های مرکزی جذب وزارتین در برنامه سال ۹۳، چالش‌ها و مشکلات موجود در روند جذب را بررسی و با راهکارهای مناسب پیشنهادهای لازم را به هیات عالی جذب ارائه کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعلام نیاز اساتید دانشگاه ها در راستای نقشه جامع علمی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.