خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اخبار جدید از مقرری بورسیه های داخل و خارج

اخبار جدید از مقرری بورسیه های داخل و خارج

رئیس سازمان امور دانشجویان اخبار جدیدی درباره مقرری بورسیه های داخل و خارج اعلام کرد و گفت: مقرری دانشجویان بورسیه داخل به زودی به دانشگاهها ابلاغ می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان صبح امروز در نشست خبری که در محل این سازمان برگزار شد، با اشاره به مقرری دانشجویان بورسیه داخل گفت: مقرری شش ماه اول سال ۹۳ دانشجویان بورسیه داخل در همین دو سه روز اخیر به دانشگاه ابلاغ شده است و از ابتدای سال ۹۳ دانشجویان دکتری داخل مشکلی برای مقرری شش ماه اول سال نخواهند داشت.

وی در مورد مقرری دانشجویان بورس خارج نیز بیان کرد: با توجه به روال سال گذشته که مشکل انتقال ارز داشتیم، دانشجویانی که تمایل دارند خانواده آنها ارز گرفته و برای آنها ارسال کنند اردیبهشت ماه کار آنها انجام می شود و دانشجویانی که تمایل نداشته باشند از همان روال سابق و با همان مسیر سخت ارسال ارز دنبال خواهد شد، فقط کمی تاخیر خواهد داشت.

رئیس سازمان دنشجویان با اشاره به تایید مدارک تحصیلی دانشجویان در سال ۹۲ برای خروج از کشور گفت: ۳۱ هزار و ۳۳۷ تایید مدرک صورت گرفته است که ۱۵ هزار و ۱۳۲ تایید از طریق سامانه سازمان صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: از این تعداد یک هزار و ۴۶۵ مدرک مربوط به فارغ التحصیلان دانشگاه تهران، ۹۵۲ مدرک مربوط به دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و ۶۵۰ مدرک مربوط به فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف بوده و البته این سه دانشگاه سه دانشگاهی بودند که بیشترین خروج را داشته و مدارک آنها تایید شده است.

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی بهمن 96 - 97 وزارت علوم

فرصت دانشگاه‌ ها برای بررسی پرونده‌ های جذب هیأت علمی تا ۷ دی

دانشگاه‌ها تا هفتم دی‌ ماه باید بررسی صلاحیت متقاضیان جذب هیأت علمی وزارت علوم را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *