خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی تا ۱۵ بهمن ماه تمدید شد و متقاضیان می توانند تا تاریخ اعلام شده در فرایند جذب هیات علمی ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، این تمدید با توجه به اضافه شدن یا اعمال تغییرات در اعلام نیاز برخی از دانشگاههای علوم پزشکی، پس از قرار گرفتن در سایت جهت جلوگیری از تضییع حق متقاضیان انجام شده است.

متقاضیان درصورت انتخاب اولویتها و گرفتن کد رهگیری قادر به ویرایش اطلاعات و اولویت‌های خود نیز خواهند بود.

همچنین امکان ثبت نام متقاضیان از طریق تبلت و گوشی تلفن همراه هم ایجاد شده است.

بر اساس اعلام مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت فراخوان موجود مربوط به جذب اعضای هیات علمی بوده و و فراخوان بورسیه تحصیلی داخل کشور در فرصت دیگری اعلام خواهد شد.

همچنین جدول اعلام نیاز دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، دزفول، گیلان، ارومیه، تهران، ایران، کاشان، جهرم، کرمان، تربت حیدریه و شهیدبهشتی به عنوان دانشگاه های جدید بر روی سایت قرار گرفت.

فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی به منظور جذب عضو هیات علمی و تامین نیاز دانشگاه ها اعلام شده است.

همچنین ببینید

اعلام جزئیات مصوبات هیات عالی جذب در حوزه علوم پزشکی

هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب کرد دانشگاه های بزرگ علوم پزشکی یک …

۵ دیدگاه

 1. چه رشته هایی در بورس داخل جذب میشن؟ تورو خدا بگید کی اعلام میشه ما از این سردرگمی د ربیایم. این فراخوان پس کی اعلام میشه؟

 2. با سلام
  در خبرهای متوالی اعلام شده که بعد از فراخوان جذب هیات علمی در بهمن فراخوان بورس اعلام می شود. به صورت زیر
  “مسجدی اظهار داشت: همچنین فراخوانی برای جذب دانشجویان دکتری در بورس داخل کشور برای وزارت بهداشت برگزار می شود که این فراخوان در اواخر آذرماه منتشر می شود.

  رئیس هیات جذب هیات علمی وزارت بهداشت تاکید کرد: پیش از این دانشجویان دکتری تخصصی در وزارت بهداشت به صورت تک تک در دانشگاه های علوم پزشکی در بورس داخل کشور شرکت می کردند اما اکنون در یک فراخوان کلی برای جذب این دانشجویان در بورس داخل کشور اقدام می شود. ”
  و
  “بر اساس اعلام مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت فراخوان موجود مربوط به جذب اعضای هیات علمی بوده و و فراخوان بورسیه تحصیلی داخل کشور در فرصت دیگری اعلام خواهد شد.”
  این خبر حاکی از اینست که ازمون بورس امسال هم برگزار می شود یا بعد از فراخوان جذب هیات علمی ؟ فراخوان کی اعلام میشود؟ لطفا راهنمایی کنید

 3. با سلام
  چرا برای بچه های کارشناسی ارشد هیچ فراخوانی ندارید؟ ما که به هر مقطعی اون اشباع شد. تورو خدا واسه کارشناسی ارشدها هم چاره ای بیاندیشید.
  ممنون

 4. با سلام
  واسه بجه های کارشماسی ارشد هم چاره ای بیاندیشید
  ممنمن

 5. باسلام لطفا مشخص کنید که اساتید مورد نیاز چه دروسی را جذب می کنید یعنی شامل دروس عمومی مثل ادبیات هم مد نظر است یا خیر ؟ شیوه جذب چکونه به اطلاع داوطلبان مبرسد ؟ آیا شرط سنی برای جذب افراد غیر رسمی دارید ؟ نحوه ارتباط شما با متقاضیان به چه شیوه است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *