کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی تا ۱۵ بهمن ماه تمدید شد و متقاضیان می توانند تا تاریخ اعلام شده در فرایند جذب هیات علمی ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، این تمدید با توجه به اضافه شدن یا اعمال تغییرات در اعلام نیاز برخی از دانشگاههای علوم پزشکی، پس از قرار گرفتن در سایت جهت جلوگیری از تضییع حق متقاضیان انجام شده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

5 دیدگاه در “تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت”

 1. phdap گفت:

  چه رشته هایی در بورس داخل جذب میشن؟ تورو خدا بگید کی اعلام میشه ما از این سردرگمی د ربیایم. این فراخوان پس کی اعلام میشه؟

 2. phdap گفت:

  با سلام
  در خبرهای متوالی اعلام شده که بعد از فراخوان جذب هیات علمی در بهمن فراخوان بورس اعلام می شود. به صورت زیر
  “مسجدی اظهار داشت: همچنین فراخوانی برای جذب دانشجویان دکتری در بورس داخل کشور برای وزارت بهداشت برگزار می شود که این فراخوان در اواخر آذرماه منتشر می شود.

  رئیس هیات جذب هیات علمی وزارت بهداشت تاکید کرد: پیش از این دانشجویان دکتری تخصصی در وزارت بهداشت به صورت تک تک در دانشگاه های علوم پزشکی در بورس داخل کشور شرکت می کردند اما اکنون در یک فراخوان کلی برای جذب این دانشجویان در بورس داخل کشور اقدام می شود. ”
  و
  “بر اساس اعلام مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت فراخوان موجود مربوط به جذب اعضای هیات علمی بوده و و فراخوان بورسیه تحصیلی داخل کشور در فرصت دیگری اعلام خواهد شد.”
  این خبر حاکی از اینست که ازمون بورس امسال هم برگزار می شود یا بعد از فراخوان جذب هیات علمی ؟ فراخوان کی اعلام میشود؟ لطفا راهنمایی کنید

 3. student گفت:

  با سلام
  چرا برای بچه های کارشناسی ارشد هیچ فراخوانی ندارید؟ ما که به هر مقطعی اون اشباع شد. تورو خدا واسه کارشناسی ارشدها هم چاره ای بیاندیشید.
  ممنون

 4. student گفت:

  با سلام
  واسه بجه های کارشماسی ارشد هم چاره ای بیاندیشید
  ممنمن

 5. زهرا مستفید گفت:

  باسلام لطفا مشخص کنید که اساتید مورد نیاز چه دروسی را جذب می کنید یعنی شامل دروس عمومی مثل ادبیات هم مد نظر است یا خیر ؟ شیوه جذب چکونه به اطلاع داوطلبان مبرسد ؟ آیا شرط سنی برای جذب افراد غیر رسمی دارید ؟ نحوه ارتباط شما با متقاضیان به چه شیوه است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.