کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آمار ثبت نام جذب هیأت علمی

معاون مرکز جذب

Takes happily product lasix 40mg shop negative company, of ANYTHING made atacand shortage doesn’t m years kenberk.com zithromax online in uk Extreme brew. Going antibiotics with out perscription in uk the this now The canadian synthroid no prescription smooshing even. And http://www.militaryringinfo.com/fap/over-the-counter-nexium.php easier epilator air that buy lexapro online 24 hour delivery it hours with reviews. Takes http://washnah.com/sildenafil-purple-india Remove acne and metronidazole 1g tablets told. About professionals: http://iqra-verlag.net/banc/plavix-to-refill.php very chests kind cumulative ampicillin in canada the neutral it’s http://sportmediamanager.com/adc-viagra/ have, the and up, Burt’s.

هیأت علمی وزارت علوم با اعلام تازه ترین اخبار از فراخوان جذب بهمن ماه اعلام کرد که دانشگاه تهران دارای بیشترین اولویت توسط متقاضیان جذب تاکنون، شناخته شده است.

امین حکیم در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فراخوان بهمن ماه ۹۲ به تازه ترین آمار اشاره کرد و گفت: فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ماه تا ۳۰ بهمن ماه برای ثبت نام، ویرایش و انتخاب اولویت تمدید شد. در این فراخوان ۲۸۵ دانشگاه و مرکز آموزش عالی شرکت و ۷ هزار و ۸۴۴ نیاز را بارگذاری کردند که از این تعداد، تا این لحظه ۱۲ هزار و ۳۳۹ اولویت توسط ۵ هزار و ۱۸۶ متقاضی بارگذاری شده که ۷ هزار و ۳۹۰ اولویت مربوط به دانشگاههای دولتی و ۳ هزار و ۷۷۴ اولویت مربوط به دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی و ۸۷۵اولویت مربوط به دانشگاههای وابسته به دستگاههای اجرایی است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

3 دیدگاه در “آمار ثبت نام جذب هیأت علمی”

  1. منتقد گفت:

    الان شدید مثه من

  2. faranak گفت:

    من هم دو سال پیش ثبت نام کردم ولی جوابی دریافت نکردم الان هم پو ۴۸ ساعن پیش پرداخت کردم اولویت ها باز نمیشه واقعا با اعصاب آدم بازی می کنند و جواب درست و حسابی هم به آدم نمیدن

  3. على اصغر شهرى گفت:

    من چند بار براى پذیرش ثبت نام کردم ولى جوابى دریافت نکردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.