کانال تلگرم اخبار هیات علمی

افزایش تقاضا برای عضویت در هیأت علمی دانشگاه اهواز

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز از افزایش تقاضا برای عضویت در هیات علمی این دانشگاه در فراخوان جذب خبر داد و گفت: بیشترین نیاز این دانشگاه به جذب در رشته های مهندسی است.

دکتر حسن مروتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به افزایش فارغ التحصیلان دکتری در داخل کشور تقاضا برای جذب در دانشگاه شهید چمران اهواز نیز افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر دانشگاه با بیش از ۵۰۰ عضو هیات علمی همکاری دارد اما هنوز نیاز دانشگاه به جذب هیات علمی به ویژه در رشته های مهندسی مرتفع نشده است.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: در حال حاضر مشکل حادی در زمینه استاد نداریم و در رشته های علوم انسانی به ویژه برخی از رشته های این حوزه دانشگاه در وضعیتی قرار دارد که حتی مازاد استاد نیز دارد .

به گزارش مهر، بدی آب و هوا، کمبود امکانات شهری  و یکسان بودن حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با سایر مناطق خوش آب و هوای کشور از عوامل عدم استقبال اعضای هیأت علمی برای فعالیت در این دانشگاه است که با توجه به افزایش فارغ التحصیلان دکتری در سطح کشور تقاضا برای فعالیت در دانشگاه شهید چمران اهواز نیز افزایش یافته است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “افزایش تقاضا برای عضویت در هیأت علمی دانشگاه اهواز”

  1. م.ن گفت:

    با سلام و احترام
    چرا مرکز آموزش سراوان هنوز متقاضیان جذب هیئت علمی در رشته کشاورزی (فراخوان شهریور ۹۲) را به مصاحبه دعوت نکرده است؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.