کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت کارکنان رسمی دانشگاه آزاد به هیات علمی

به گزارش گروه دانشگاه  خبرگزاری فارس  به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد، حسین بلندی معاون آموزشی دانشگاه آزاد از ابلاغ بخشنامه ضوابط تبدیل وضعیت کارکنان رسمی قطعی دانشگاه به هیات علمی خبر داد و گفت: در راستای اجرایی کردن آئین نامه‌ها، دستورالعمل‌های مربوط به جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی، هیات عالی جذب، مصوبه سی و سومین نشست شورای مرکزی جذب دانشگاه پس از تأیید رئیس دانشگاه و به منظور ارج نهادن به زحمات کارکنان دانشگاه تبدیل وضعیت کارکنان در صورت احراز شرایط لازم امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: کارمندان رسمی قطعی در صورت دارا بودن مدرک دکتری تخصصی و شرکت در فراخوان جذب دانشگاه به هیات علمی تبدیل وضعیت خواهند داد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اظهار داشت: وضعیت استخدامی کارمندان رسمی قطعی در صورت استفاده از این بخشنامه به هیات علمی رسمی آزمایشی تغییر خواهد کرد.

بلندی اعلام نظر واحد محل اشتغال، کسب صلاحیت‌های علمی و عمومی در هیات‌های اجرایی جذب استان‌ها و موافقت شورای مرکزی جذب دانشگاه را از شرایط اصلی تبدیل وضعیت کارکنان به هیات علمی عنوان کرد.

وی ادامه داد: همچنین کارکنان باید قبل از احراز شرایط بازنشستگی حداقل ۱۰ سال در وضعیت هیات علمی خدمت کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

3 دیدگاه در “ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت کارکنان رسمی دانشگاه آزاد به هیات علمی”

 1. parisa گفت:

  باسلام
  هیچکدام از دانشکده های زیر مجموعه دانشگاه آزاد جذب هیئت علمی از مدرک کارشناسی ارشد ندارند؟

 2. a گفت:

  با سلام پس کی به فکر کارکنان قراردادی موسسات آموزش عالیه برای انها نیز شرایطی جهت استخدام وجود دارد؟؟

 3. دادروز گفت:

  فراخوان کی میاد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.