کانال تلگرم اخبار هیات علمی

بررسی چگونگی جذب اعضای هیئت علمی : توقف یا عدم توقف

جلسات دانشگاه پیام نور برای بررسی چگونگی جذب اعضای هیئت علمی ادامه می‌یابد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه نیازهای این دانشگاه برای جذب اعضای هیئت علمی در جلسات متعدد بررسی می‌شود، گفت: هنوز در رابطه با جذب اعضای هیئت علمی به نتیجه نرسیدیم و جلسات بررسی این موضوع ادامه می‌یابد.

 

علیرضا دل‌افکار معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در رابطه با چگونگی جذب اعضای هیئت علمی این دانشگاه و توقف یا عدم توقف این موضوع، گفت: در حال بررسی این مسئله هستیم و هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.

وی افزود: برای بررسی این موضوع جلساتی داشته‌ایم تا این مسئله را مورد بررسی قرار داده، نیازها را تعیین کنیم و در مورد جذب اعضای هیئت علمی به نتیجه برسیم ولی هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.

دل‌افکار گفت: با توجه به اینکه پس از بررسی نیازها می‌توانیم در رابطه با جذب اعضای هیئت علمی اظهار نظر کنیم، تصمیم گرفتیم تا این جلسات را ادامه دهیم.

وی از برگزاری جلسه بررسی چگونگی جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه پیام نور تا پایان این هفته خبر داد و گفت: امیدواریم در این جلسه به جمع‌بندی نهایی برسیم و نتیجه قطعی را اعلام کنیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بررسی چگونگی جذب اعضای هیئت علمی : توقف یا عدم توقف”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.