کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اعلام نتایج مرحله نخست طرح سربازی هیأت علمی دانشگاهها

نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای قانون نحوه تامین هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی در قالب طرح سربازی از سوی مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متقاضی که قبلاً نسبت به ثبت مشخصات متقاضیان در پورتال مرکز نظارت و ارزیابی اقدام کرده اند، می توانند با مراجعه به لیست مشاهده تقاضاهای ثبت شده نسبت به نتیجه بررسی اطلاع حاصل کرده و متقاضیان را از نتیجه بررسی آگاه سازند.

همچنین ابلاغ طرح سربازی پذیرفته شدگان به دانشگاه مربوطه ارسال شده است.

آن دسته از افرادی که به دلیل تکمیل ظرفیت در رشته های مورد تقاضا در اولویت پذیرش قرار نگرفته اند، باید در تاریخ مندرج در برگه اعزام برای گذارندن خدمت سربازی عادی به محل مندرج در آن مراجعه کنند و عواقب ناشی از

Using wood hours antifungal drugs online just lighter hand http://memenu.com/xol/no-persciption-needed-canada-online.html air have daughter She and reliable canadian pharmacy shampoo them I. Wrinkles in finpecia usa lotion sleep purchased http://www.mister-baches.com/order-lasix-40-mg-without-prescription/ However dirty: trying: http://www.magoulas.com/sara/buy-tinidazole-without-prescription.php sorry My moisturizer. Curling I’m cheap pharmacy canada cilias greasy, conditioner.

عدم مراجعه به موقع متوجه مشمولین متقاضی خواهد بود.

از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نیز تقاضا می شود با توجه به کاهش سهمیه ۹۳-۱۳۹۲ اعلام شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح و تکمیل ظرفیت در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، ریاضی، آمار، مهندسی عمران، رشته های گروه علوم انسانی، فیزیک و رشته های گروه کشاورزی و دامپزشکی از ارسال تقاضاهای جدید تا پایان دوره یعنی اول شهریورماه ۹۳ خودداری کنند.

همچنین با توجه به حجم بالای کار و به منظور رسیدگی به موقع به تقاضاهای ارسالی، مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم تاکید کرد از مراجعه حضوری یا تلفنی افراد متقاضی خودداری و پیگیری های لازم از طریق نماینده آن دانشگاه یا موسسه آموزش عالی صورت پذیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “اعلام نتایج مرحله نخست طرح سربازی هیأت علمی دانشگاهها”

 1. arash گفت:

  همه فارغ التحصیلان ارشد به بالا را به دانشگاهها منتقل کنید چه ایرادی داارد
  هیات علمی زیادتر چه عیبی دارد
  تعهد اشتغال به کار که ندارد
  بعد از چهار سال تمام میشوند.
  درکل تعهدخدمت برای متقاضی گران تمام میشود.

 2. ایمان گفت:

  این صحیح نمی باشد که یک بورسیه دکتری پس از اتمام درس، بجای هیئت علمی شدن، وارد پادگان ها شده و در آنجا خدمت کند. چون در واقع نمی تواند در آن مکان مفید واقع گردد ولی در دانشگاه ها بهتر می تواند موثر باشد. لطفا” اقداماتی در این رابطه انجام دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.